Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde synchronizace pod Windows 7

Commando_ce4you (121)|18.11.2009 17:22
Mám PC (Intel P55 chipset) s Windows 7 Home Premium CZ 64-bit a HTC Touch HD s WM 6.1 a ROM 1.56.479.0 WWE. To co bývalo pod Windows XP s Active Sync v4.5 hračkou mi nyní pod Windows 7 s Centrem zařízení Windows Mobile v6.1 přes USB nejde. Pokud na PPC zvolím "DISK", tak zařízení funguje jako externí disk správně, ale pokud zvolím "ActiveSync" se zaškrtnutým "povolit rychlejší synchronizaci dat", tak Windows 7 zařízení správně nedetekuje s tím, že problém je v Generic RNDIS. Pokud na PPC "povolit rychlejší synchronizaci dat" odškrtnu, tak Windows 7 (někdy) zařízení dedekuje a v oznamovací oblasti hlavního panelu se objeví ikonka "odfajfkovaného telefonu" (v zařízení a tiskárny má název Generic serial) a PPC píše "připojování k hostiteli". Nicméně Centrum zařízení Windows Mobile hlásí "nepřipojeno", bez ohledu, jaké nastavení v něm volím. Jen 1x se mi povedlo, že psalo připojuji, ale (po cca 2 minutách) Windows 7 nenalezl ovladač softwaru.
Tedy v čem je ta magie?
R@!s3r (80)|18.11.2009 20:28
Je to zcela normální.Musíš znava nainstalovat software.
1:Odinstaluj Active Sync
2:Připoj HD přez USB a nastav Sync
3:Win ti vynadají ale neřeš to.
4:S připojeným HD nainstaluj soft z CD a po instalaci odpoj HD z USB a znova zapoj.Naskočí synchronizace a je to OK.
Commando_ce4you (121)|19.11.2009 11:46
Bohužel nefunguje.
Active Sync nemám, ale beru, že to mělo výt Centrum zařízení Windows Mobile. To mi bohužel nejde odinstalovat, Win7 píše "při otevírání souboru protokolu instalace došlo k chybě... bla bla bla" Nepomůže ani ukončení ve správci úloh. Dále na CD k HTC je kulový. :(
R@!s3r (80)|19.11.2009 11:52
Další možnost je nainstalovat soft od HTC s pomocí průvodce kompaktibility a nastavit Win XP a to i v admin módu.
AlešD (114)|19.11.2009 17:46
Ve WM mobile vymazat původní připojení a v PC (Centrum zařízení Windows Mobile) nastavit nové partnerství
MiniMe_ce4you (7)|6.1.2010 19:35
No ja mel problem v tom ze pouzivam WIN 7 x64 ,ale mam nainstalovanej ESET smart security 4. a pokud mam zapnutej firewall tak mi to nejde. Kdyz jej vypnu synchronizace se hned rozjede,ale nenasel jsem kde mi to brzdi ten firewall.
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2010 20:18
Od toho tam ten firewall je, že? ;) Chce si to jen nastavit, co pouštět má a co ne.