Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze zapnout Wi-Fi

Salik666 (73)|17.11.2009 20:15
Ahoj Lidičky.
Dával jsem svému bratrovi HTC TP, kterému jsem před tím nechal v servise přehrát software.
Teď mu nejde zapnout Wi-Fi - ani přes zapnutí v TF3D ani v klasickém nastavení.
Při pokusu o zapnutí z TF3D to po kliknutí chvíli něco dělá ale "táhlo" stejně nezezelená.
Připokusu o zapnutí v Nastavení\Připojení\WLAN se nic neděje...jako by vůbec nereagoval.
Zkusil jsem přehrát ROM od SunySoftu a stejně to nepomohlo...takovýto problém by se měl přeci jinou ROM vyřešit, nebo je to základní nastavení BT, Wi-Fi, GPS už v telefonu a přehrání ROM se ho netýká?
Mě Wi-Fi dříve šlapalo bez problému, ale jemu se teď vůbec ani nezapne.

Díky za rady.
gard_ce4you (73)|17.11.2009 21:07
Pokud by to byl SW problém, nebo v nastavení, tak přehrátí ROM, nebo hard reset pomůže.
Problém může být také v rádiu, které se stará o komunikační část a ne všechny ROM ho mají v sobě. Jde přehrát i samostatně.
Verzi ROM i Radia najdeš v Nastavení - Systém - Informace o zařízení.
Pokud přehrávali ROM v servisu,nepředpokádám, že by tam nahráli něco špatného. I když kdo ví... hodil bych jim to na hlavu, ať se starají.
Salik666 (73)|17.11.2009 21:48
Jenže já tam dnes nahrál novou ROM ze SunySoftu a je to to samé...:? :(
MaxxMaxx (85)|21.11.2009 13:56
1. Zmen rom radia viac verzii
2. nemas nainstalovany Sprite terminator? Ten sposobuje nefunkcnost WiFi.
3.Skus nejaku Rom z XDA
4.ak aj tak nejde tak potom to bude pokazene hardwerovo. Asi padol alebo podobne.
Salik666 (73)|21.11.2009 17:36
A poradil by jsi mi, kde mám nějaké rádio stáhnout? A při přehrání Radia mi zůstanou v telefonu data, není to jako přehrání celé ROM, že?
Salik666 (73)|21.11.2009 18:02
[quote=MaxxMaxx]1. Zmen rom radia viac verzii
2. nemas nainstalovany Sprite terminator? Ten sposobuje nefunkcnost WiFi.
3.Skus nejaku Rom z XDA
4.ak aj tak nejde tak potom to bude pokazene hardwerovo. Asi padol alebo podobne.
[/quote]

Sprite terminatora nainstalovaného nemám. A když nad tím přemýšlím, tak...toto je v podstatě 2 ROM a 2 verze radia, takže tím to asi nebude...:-(
Bobanovicz (511)|21.11.2009 18:52
Nemáš zapnutý Flight mod?
Salik666 (73)|23.11.2009 17:22
Nee, nemám...normálně telefonuju a vše..."jen" mi to prostě nezapne Wi-Fi! :-(