Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozšířené heslo,poslední možnost před HR

ŠamotZdeny (46)|17.11.2009 19:34
Ahoj.Dnes se mi z neznámého důvodu zablokoval Kaiser.Na nic nereagoval,a po SR naskočil text: Bylo zadáno několik nesprávných hesel.Pro pokračování zadávání hesla,zadejte "s".V případě nouze zadejte pohotovostní telefonní číslo.Zkoušel jsem zadat všechno možné i s/n (výrobní číslo). Naskočila hláška :Zvolený text neodpovídá.Prosím zkuste to znovu.Jediné na co reaguje je 112.Jaké heslo zadat,aby se to odblokovalo?A nebo není jiná možnost než HR?:evil: :evil: :evil:
urys (402)|17.11.2009 21:00
tady se to řešilo, ale bez úspěchu

heslo je tam takové, jaké jsi tam zadal ty, pohotovostní číslo je myšleno pohotovostní číslo v případě nouze, tedy 112 pro zavolání na integrovaný záchranný systém, ale samozřejmě ti nepomohou s odblokováním
landov (54)|18.11.2009 18:38
Podobne sa mi stalo na HTC Cruise v zaciatkoch s PDA (ale chyba bola asi u mna), bohuzial nepomohlo nic ine len HR.
ŠamotZdeny (46)|24.11.2009 21:36
Ahoj.Tímto děkuji všem,co se mi snažili pomoci! :yes: :yes: :yes: Psal jsem zde svůj dotaz,bo po ztrátě,a následných pokusech o prolomení hesla se zablokoval Qtek 9100 (Vario).Tam se ten asi 16 místný kód zobrazil na displeji.Díky bloknutí se ke mně vrátil.:)) Doufal jsem,že to u Kaisra to bude to samé,jen někde skryté.Bohužel.Nevím proč se mi blokl,ale pomohl jen HR.Možná je to ROM,je tam origo od O2,ale je dost pomalá,a GPS fix je tragédie.Budu muset zajet na sraz do Prahy,a nechat Kaisra naflashovat . Zdeny
ŠamotZdeny (46)|21.12.2009 22:20
Ahoj.To sekání je ROM od O2.Zasekne se při přehrávání MP3,když je v klidu,bez jakékoli jiné činnosti.Pomůže jen SR.Ikdyž 2x to znovu vypadalo na HR. Nemůže za to ani konflikt s jinými aplikacemi,udělalo to i po čerstvém HR.Někdy to zjistím už dopředu,když třeba přijde zpráva,v poho ji otevřu,a přečtu.Ale když vypnu displej,vypne se i přehrávač.Na takovéto zacházení nejsem zvyklý,bo u Qteku 9100 jsem měl ROM od Johnnnnnnnnnnyho 2 roky,a vše O.K.Čímž mu tímto skládám poklonu.Jsem rád,že je to amatér, dle tohoto avataru:Jsem amatér,neboť amatéři postavili Noemovu archu, profesionálové Titanic....