Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 81 z 81

Téma: Príslušenstvo a doplnky k HTC Touch HD2

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Zdravim,
    resim ted jednu vec s HD2, a to pouzdro "na ven". Myslim tim do prirody, mimo mesto, s vetsim rizikem mechanickeho poskozeni. Idealne neco lehce polstrovaneho, s relativne vodeodolnou upravou, nylon (cordura) atd. Co jsem zatim narazila na podobna pouzdra, nejenze nepocitaji s dotykovym displejem, ale mivaji nekryte rohy telefonu, coz se mi ani trochu nelibi. Pokud jste nekdo resil podobny problem s vetsi uspesnosti, potesi me kazde doporuceni

EDIT: A kdyz uz sem pisu, muzu se rovnou podelit o rozpacite dojmy z krusell pouzdra pro HD2. Mela jsem s jejich pouzdry vzdy tu nejlepsi zkusenost, ale toto me prilis nepresvedcilo, ackoliv jde o stejne provedeni, jako jsem mela na svem minulem telefonu, diamondu. Kvalita zpracovani neni spatna, ale cekala jsem o neco lepsi, v plastove spone mi pomerne casto (cca 25% pripadu) zustava i druha cast (s "koleckem"), ktera by mela byt na telefonu a vec, ktera me stve asi nejvic, je ze horni okraj pouzdra zasahuje do displeje a horni lista je tim hure ovladatelna. Bohuzel i pres tyto nedostatky jsem zatim neobjevila jine pouzdro, ktere by se mi zdalo lepsi (kvalitni kozene, podobny koncept).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

koukni sem

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Ano, o tom vim, s lepsi cenou napr. zde, ale mela jsem namysli neco, co by komplet krylo telefon, typove jako:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od libor_m
    Uvědom si, že má na výstupu pouze 500mA. Originální CL od HTC má 1A. Pokud budeš mít v autě puštěnou třeba navigaci, tak se Ti Tvoje HD2 nestačí nabíjet.
    Pokud se mohu podělit o moji zkušenost, tak já už několik měsíců používám CL nabíječku Nokia DC-6, výstup 550 mA a nemám žádný problém že by pomalu nabíjela. Navigaci iGO mám puštěnou v autě neustále a jak na krátkých trasách tak ani na dlouhých s tím není problém. Před pár dny jsem se vrátil z Německa - iGO běželo skoro 15 hodin v kuse a žádný problém. Možná bude ale záležet na kvalitě nabíječky, proto jsem volil radši značkovou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ja pouzival Navigon Mobile Navigator a k tomu mel pustene MP3 pres HTC player a vybijel se.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Nahodou nejaka bateria s vyssou kapacitou ako 1230, ale v slim prevedeni aby sa nemusel menit kryt, sa na trhu este neobjavila?

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Posilovanie kulturistika a doplnky výživy
    Od fenomen84 v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-11-2011, 22:08
  2. Firefox - jaké doplňky nainstalovat?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 14:13