Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMS jednou rukou

Maximus_ce4you (45)|1.8.2004 22:26
madamare (167)|2.8.2004 09:16
mám to nainštalované je to ok ,používam to hlavne v aute;)
Šeba_oldd (1184)|2.8.2004 09:49
Hned jsem nainstaloval, ale nejsem schopen tam dostat kontakty - jak na to?
Gvaks (114)|2.8.2004 10:53
[QUOTE="seba"]Hned jsem nainstaloval, ale nejsem schopen tam dostat kontakty - jak na to?[/QUOTE]

stejný dotaz :?:
RStein (2012)|2.8.2004 11:22
[QUOTE="seba"]Hned jsem nainstaloval, ale nejsem schopen tam dostat kontakty - jak na to?[/QUOTE]

Asi jsem genialitu tohoto programku nepochopil:D , ale neni rychlejsi pouzivat letter recognizer a psat SMS beznym zpusobem?
Gvaks (114)|2.8.2004 13:11
[QUOTE="RStein"][QUOTE="seba"]Hned jsem nainstaloval, ale nejsem schopen tam dostat kontakty - jak na to?[/QUOTE]

Asi jsem genialitu tohoto programku nepochopil:D , ale neni rychlejsi pouzivat letter recognizer a psat SMS beznym zpusobem?[/QUOTE]


jak kdy občas se hodí mít možnost psát jen palcem :)
madamare (167)|2.8.2004 13:49
[QUOTE="RStein"][QUOTE="seba"]Hned jsem nainstaloval, ale nejsem schopen tam dostat kontakty - jak na to?[/QUOTE]

Asi jsem genialitu tohoto programku nepochopil:D , ale neni rychlejsi pouzivat letter recognizer a psat SMS beznym zpusobem?[/QUOTE]
Neviem si predstaviť ako odpovedám na SMS v aute cez letter recognizer :D
Tie kontakty nejdú ani mne ale zo starého siemensu som zviknutý písať čísla tak mi to ani neprišlo dôležité
Šeba_oldd (1184)|2.8.2004 14:03
Tak-že asi další nedotažený soft - vždyť je také free.
eXEden_ce4you (811)|2.8.2004 14:09
[QUOTE="seba"]Tak-že asi další nedotažený soft - vždyť je také free.[/QUOTE]Nemyslím si, že by byl nedotažený ... pokrýt potřeby všech uživatelů je nemožné. Někomu vyhovuje tohle a někomu zase tamto, ale NIKDY se nezavděčíš všem. Můžete být rádi, že jsou tací, kteří free-soft píšou ...
Wuffi (1599)|2.8.2004 14:13
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="seba"]Tak-že asi další nedotažený soft - vždyť je také free.[/QUOTE]Nemyslím si, že by byl nedotažený ... pokrýt potřeby všech uživatelů je nemožné. Někomu vyhovuje tohle a někomu zase tamto, ale NIKDY se nezavděčíš všem. Můžete být rádi, že jsou tací, kteří free-soft píšou ...[/QUOTE]

Jsme radi - tedy alespon pokud mluvim za sebe:)

Diky moc...
RStein (2012)|2.8.2004 15:32
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="seba"]Tak-že asi další nedotažený soft - vždyť je také free.[/QUOTE]Nemyslím si, že by byl nedotažený ... pokrýt potřeby všech uživatelů je nemožné. Někomu vyhovuje tohle a někomu zase tamto, ale NIKDY se nezavděčíš všem. Můžete být rádi, že jsou tací, kteří free-soft píšou ...[/QUOTE]

Tohle by asi bylo na delsi debatu, ale ja si radeji za SW zaplatim, abych mel podporu a nemusel milostive cekat, az se autori uraci neco udelat, pokud je to bude bavit. Je dobre, ze free programy jsou, treba ta

Opet tohle tvrzeni berte jen jako moji soukromou uchylku :) - Open Source a podobne zalezistosti povazuji za slepou ulicku vyvoje. Zlaty komercni Closed Source.:)
eXEden_ce4you (811)|2.8.2004 15:41
[QUOTE="RStein"]Tohle by asi bylo na delsi debatu, ale ja si radeji za SW zaplatim, abych mel podporu a nemusel milostive cekat, az se autori uraci neco udelat, pokud je to bude bavit...[/QUOTE]
No já nevím ... stačí si pročíst některé diskuze na ce4you, aby se člověk přesvědčil, že peníze ne vždy znamenají podporu ;) A že těch případů není málo...
[QUOTE="RStein"]Opet tohle tvrzeni berte jen jako moji soukromou uchylku :) - Open Source a podobne zalezistosti povazuji za slepou ulicku vyvoje. Zlaty komercni Closed Source.:)[/QUOTE]
Úchylka to není :) Dle mého je právě Open Source tím hnacím motorem a základem mnoha a mnoha komerčních "Closed" Source...
Butch_ce4you (73)|2.8.2004 16:59
[QUOTE="eXEden"]No já nevím ... stačí si pročíst některé diskuze na ce4you, aby se člověk přesvědčil, že peníze ne vždy znamenají podporu ;) A že těch případů není málo...[/QUOTE]

Já osobně než vrazím peníz do softu,tak tu strávim poměrně dost času pročítáním názorů těch kteří už ho mají. Myslím že jsem takhle ušetřil hezkejch pár babek :-)
jerzy_ce4you (230)|2.8.2004 18:24
Hm, tak nějak mi přijde zcestné vážit kvalitu penězi. Furt musím myslet na to, že nejlepší věci za prachy stejně nekoupíš.
RStein (2012)|2.8.2004 18:49
[QUOTE="jerzy"]Furt musím myslet na to, že nejlepší věci za prachy stejně nekoupíš.[/QUOTE]
S tim souhlasim, ale ja mluvil jen o SW-vase veta prilis generalizuje. V oblasti SW je pro me dulezite, ze si za sve penize kupuji i podporu a motivuji autora, aby program dale rozvijel.
Vim, ze se da pracovat jen za dobry pocit a uspokojeni z fungujiciho programu, ale nelze to delat vecne.:)
Omlouvam se vsem za OT.
jerzy_ce4you (230)|2.8.2004 19:00
Ale ne, já negenaralizuji, ale trochu provokuji. Vytvářením SW zse živím. Ale proč jít tak radikálně proti nadšencům, když přece nikdo nikoho nenutí "kupovat".
eXEden_ce4you (811)|2.8.2004 21:09
[QUOTE="RStein"]S tim souhlasim, ale ja mluvil jen o SW-vase veta prilis generalizuje. V oblasti SW je pro me dulezite, ze si za sve penize kupuji i podporu a motivuji autora, aby program dale rozvijel[/QUOTE]
Já bych souhlasil opravdu jenom s tou motivací a s ničím jiným. Rozhodně si nekupuji podporu, která v mnoha případech není žádná a pokud ano, tak vyloženě taková, která každýho odradí...
[QUOTE="RStein"]Vim, ze se da pracovat jen za dobry pocit a uspokojeni z fungujiciho programu, ale nelze to delat vecne.:)[/QUOTE]
Tak nějak si dokážu představit, o čem mluvíte ;)
malajizva (63)|3.8.2004 13:18
Zlate pravidlo v CR (a i jinde):
(Nechci nikomu brát iluze) ale prodejce se o zakaznika zajima dokud nema jeho penize na ucte.
Z tohoto pravidla jsou "svate" vyjimky, ktere toto pravidlo potvrzuji. Zbytek je otazka trhu a hlavne konkurence - snizuje cenu a zlepsuje sluzby (az do chvile nez jsou penize doma)
:O :$:
Suoraj (704)|12.8.2004 10:03
[QUOTE="Marek Madaj"][QUOTE="RStein"][QUOTE="seba"]Hned jsem nainstaloval, ale nejsem schopen tam dostat kontakty - jak na to?[/QUOTE]

Asi jsem genialitu tohoto programku nepochopil:D , ale neni rychlejsi pouzivat letter recognizer a psat SMS beznym zpusobem?[/QUOTE]
Neviem si predstaviť ako odpovedám na SMS v aute cez letter recognizer :D
Tie kontakty nejdú ani mne ale zo starého siemensu som zviknutý písať čísla tak mi to ani neprišlo dôležité[/QUOTE]

čísla se ukládají v numlist.dat, který jde i v MDA2 asociovat do wordu. Tam jdou tedy exportovat seznam čísel - mozná i se jménem. Nemám na to čas ale pošťourám se v tom:)
HRomek_ce4you (36)|12.8.2004 17:30
Zdravím,
stáhl jsem si měnič skinů na odkazu od "Seby" viz. výše, ale program mi nabízí pouze originál skin telefonu. Jiné skiny nejdou stáhnout. poraďte prosím, kde mám jiné skiny nastavit nebo mohu stáhnout.
Gvaks (114)|12.8.2004 18:30
no já to nainstaloval a už tam nějaké jsou, každopádně na tom webu jsou i další ke stažení