Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vzdálená správa souborů z PC

jirabach (28)|13.11.2009 18:57
Denně vidím desítky nových aplikací a stále mi jedna chybí.
Existuje soft (způsob) jak se dostat do PDA (HTD D2) tak, abych mohl ze stolního PC ovládat PDA ?
Např Total Commander v jednom okně PC a v druhém PDA ?
urys (402)|13.11.2009 19:20
nevím co je HTD D2, ale co vím je to, že například Altap Salamander se umí připojit do WinMobile zařízení, pokud je spárováno přes Active sync a dále vím, že existuje i plugin do Total Commanderu, který umí v podstatě to samé. Nahoře je takové políčko "Vyhledávání", tak to zkus určitě se to tady někde řešilo.
jirabach (28)|14.11.2009 09:54
Přístroj je HTC Diamond 2 (oprava, omluva)
Hledání jsem zkoušel mnohokrát, napadlo mě spoustu slovních spojení, ale asi ne ta správná, fakt jsem hledal.
Důležitá informace pro mě je, že to jde, a že se tu o tom mluvilo, budu hledat - díky.
jirabach (28)|14.11.2009 10:07
Tak je pravdou, že TC zobrazí pod Tento Počítač i Mobilní zařízení. Když dám prozkoumat, otevře se ale Windousovský Průzkumník. Takže samotný TC (možná jem moje verze 7.01) to neumí.
V Salamandru, který používám častěji to nejde vůbec (nebo jsem to nenašel).
Dát si vyhledat Total Commander mi vyhodí tolik výrazů, že bych tu seděl do večera, nachám si to na jindy, případně zkusím hledat i jinde.
Dráček. (84)|14.11.2009 12:13
Já osobně používám tohle.
jirabach (28)|14.11.2009 12:54
To znám, je to dobrý, používám to taky, ale protože potřebuju často dostat soubory mezi
PC a NB a PDA - pátrám po "dvouokenním" manažerovi (TC, Salamander).
Na ty jsem zvyklý a divil bych se, kdyby to takovou relativní prkotinu neumělo.
tomsoft (2734)|14.11.2009 14:02
Jestli Ti jde jen o kopírování a správa souborů z XP do WM, tak ti na to stačí ten Total Commander,
stačí mít jen v něm (v total com. v PC) nainstalivaný Plug-in WINCE) stažení třeba
ZDE

Můžeš tak v pohodlí Total Commanderu přistupovat ke všem souborům jak na SD kartu, tak do zařízení.
Po instalaci toho plug-inu, najdeš PDA v Total Commanderu když prohlížíš SÍŤ viz. obr.
00335533_wince_hcPn.jpg
zivan (615)|14.11.2009 14:41
[quote=jirabach]V Salamandru, který používám častěji to nejde vůbec (nebo jsem to nenašel).[/quote]

Nenasel :) Plugins / Plugins Manager / Windows Mobile a zaskrtnout volbu "Show Mobile Device item in Change Drive menu and Drive bar". V nabidce disku a pripojeni (ikonka nad pravym i levym oknem s adresari) budes mit "Mobile Device"


Dráček. (84)|14.11.2009 22:20
Když znáš MyMobiler, tak jsi taky určitě zkusil spustit MExplorer, který je právě určený pro to kopírování o kterém mluvíš.
jirabach (28)|15.11.2009 09:18
Kluci šikovný, máte pravdu všichni - no prostě mým oborem je něco jiného a tak jsem vlastně nevěděl, co (jak a kde) to hledat.
Moc děkuju.