Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Více než jeden profil kalendáře a částečná synchronizace s google kalendářem

menyl_ce4you (36)|12.11.2009 17:36
Začal jsem používat pda pro soukromé i služební účely. Data z kalendáře synchronizuji přes exchange na google kalendář, který nepoužívám k plánování a slouží jen pro náhled pro mé nadřízené. Zajímalo by mě, jestli by bylo možné synchronizovat jen data, která jsou služební a soukromá data v kalendáři ne. Je možné vytvořit více profilů v kalendáři PDA a pak vybrat jen ten služební, který chci synchronizovat a ochránit soukromá data? Je možné nějak tato data v jednom zařízení oddělit? Jedu na wm6 ipaq 214 s českou lokalizací.
babaq (309)|12.11.2009 19:25
Tohle by mě taky zajímalo... taková selektivní synchronizace, třeba podle příznaků (privátní, ...)
Nejlépe jestli někdo s takovým řešením máte osobní zkušenosti.
menyl_ce4you (36)|26.11.2009 12:46
Vidím, že je to docela tvrdý oříšek... Podařilo se mi "objevit", že při uvedení příznaku "důvěrné" v kalendáři pda se položka synchronizuje s google kalendářem, ale její obsah je skrytý. Je to lepší než kdyby to bylo čitelné, pořád to ale není ono. Je totiž vidět, že v té době něco mám a to také nechci. Navíc vizuelně můj služební kalendář působí "našlapaně" a na první pohled opticky klame. Mno jo no... jdu bloumat dál...