Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

(idea) Stránkovací soubor v PDA

SG_ce4you (118)|10.11.2009 22:25
Ahoj je mi jasné že to co tu napíšu je asi už hodně mimo a že mě za to budete pranýřovat ale stejně to zkusim.
Myslíte že by se dalo využít integrované 4GB paměti pro urychlení běhu WM na úkor volné kapacity?
Něco jako stránkovací soubor/readyboost na standardnim PC?
Je mi jasné že pokud by to šlo tak využitelnost by byla asi relativní, ale i kdyby to bylo např v poměru 5:1 (5MB zabraných ale navýšení rychlosti jako kdyby se RAM zvedla o 1MB)

Myslíte že by toto(nebo něco podobného) bylo reálné a dalo se to stvořit nebo tato idea je natolik vzdálená že je škoda každého písmene zde napsaného?


PS: pagepool znám ale ten si hraje ROM/RAM mě jde ale o využití Internal Storage
Adow (1267)|11.11.2009 07:36
Nevím jestli to vůbec jde, ale spíš bych stránkoval do hlavní paměti - představ si situaci, kdybys běžícího Diamonda připojil k PC jako disk - bez varování by přišel o paměť a WM by nezyblo nic jinýho než spadnout :D..
zivan (615)|11.11.2009 08:26
Chapu, ze by mohlo pomoci v situacich, kdy tesne nestaci pamet. Ale obavam se, ze zarizeni ani zdaleka nevyuzivaji rychlosti karet, takze by to mohlo vypadat jako kdyz chces na PC pouzit pro strankovaci soubor disketu :)
Docent (1234)|11.11.2009 10:59
Koukám, že když to bylo na smartmanii vysvětlené jako totální blbost, tak se stejný dotaz zkouší i zde, jestli holt tady nejsou čtenáři inteligentnější... :sarcastic: .
tomsoft (2734)|11.11.2009 11:21
[quote=Zivan]... takze by to mohlo vypadat jako kdyz chces na PC pouzit pro strankovaci soubor disketu :)[/quote] To je úplně přesné :)


osch (1330)|11.11.2009 11:35
Ale Diamond I paměťovky neumí. Má jen 4GB interní falsh paměť. Ikdyž rychlost čtení se v tomto případě od flash karty lišit nebude.
SG_ce4you (118)|12.11.2009 00:04
[color=blue]Adow:[/color] tenhle problém mě napadl hned, ale na druhou stranu kdyby jsi si nainastaloval "cosi" co by si pohrávalo s internal storage tak by jsi při připojování k PC na to nemyslel ? Já myslim že jo, a že by se to případně dalo vyřešit

[color=red]Docent:[/color] ty si asi titul dostal v plzni že??? Fakt sorry že sem nezvládnul projet všechny weby všechny jejich fora a všechny diskuze ale víš některý znás choděj někam co se jmenuje práce takže fakt nemůžeme pročíst všechno. Pokud nemáš něco konstruktivního tak si podobné příspěvky nech od cesty. Cos ty dokázal že se tu do lidí který neznáš navážíš????? Takže než z někoho začneš dělat debila tak se koukni do zrcadla.

[color=blue]Zivan:jj [/color]je mi jasné že praktická využitelnost by byla uplně jinde než by čísla vypovídaly ale nejde mi o to abych machroval že mám 4GB paměť ale spíš abych nějakým způsobem pomohl RAM v nouzových případech a nebylo to zase na úkor ROM. Prostě se vyhnout "out of memory" Stačilo by třeba 50MB

Osobně si často hraju a zkouším různé ROMky a i WM6.5 s HTC Sense kde je ta náročnost jinde takže mě tohle napadlo jako možnost.
Spíše mě zajímá jestli toto není možné jelikož ........ nebo to pouze nikdo nezkusil, případně nikdo nepřišel na funkční řešení????

Jakákoliv debata je vítaná, ať pozitivní nebo negativní.
Ale svoje steroidový tílka si jděte honit jinam aneb slušnost neuškodí.
Docent (1234)|12.11.2009 08:52
Jo, uhodls, získal jsem v Plzni titul Ing. a to v době, kdy ty sis nejspíš hrál v uhláku na horníka (v lepším případě). Z toho, co jsem dokázal, se tobě opravdu zpovídat nemusím.
SG_ce4you (118)|12.11.2009 09:58
Docent: Nechci zakládat flame proto nebudu reagovat ty mi za moje nervy nestojíš, takže do téhle dikuze už nevstupuj, neraguj, nepiš. Díky
tomsoft (2734)|12.11.2009 10:53
[color=red]Ale no tak, chlapi...[/color] :sarcastic: :no: