Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.5: wifi pripojeni se neobnovi po suspendu

snowhate (3)|10.11.2009 21:25
zdravim vsechny

upgradoval jsem oficialni ROM s wm6.1 na oficialni ROM s 6.5
vsiml jsem si ze pokud si zapnu wifi pripojeni a TP2 vypnu do suspendu modu (nevypnu zarizeni uplne, jen pomoci tlacitka vypnu display) a znovu zapnu zarizeni, wifi pripojeni se neobnovi.
v zalozce communication manager je stale zapnuto ze wifi je pripojena ale na hornim stavovem radku je pouze ikona E .
pokud vypnu a zapnu wifi pripojeni vse funguje jak ma, ovsem jen do doby nez vypnu (suspend mod) a zapnu. pak se vse opakuje.(datove prenosy mam aktivovany, jen mi jde o to ze doma mam rychlejsi wifi nez edge a stale vypinani a zapinani wifi je dost otravne)

na xda developer jsem nasel nekolik temat s podobnym problemem, bohuzel zadna reseni na xdadevu mi nepomohla.
(http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=571993, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=575256)

nema nekdo podobne zkusenosti s timto chovanim, pripadne nekdo prisel na funkcni reseni?

dik za pripadne rady predem
mulder_ce4you (3)|3.1.2010 17:16
Mám úplně stejný problém. Už několik dnů hledám, předělávám podle různých rad registry a nic nepomáhá. Jediné řešení je přepnout po zapnutí telefonu v registru hodnotu [HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\BCMSDDHD1\Parms] "HTCKeepWifiOnWhenUnattended"=dword:00000001, která během uspávání drží spojení wifi. To ale hodně žere baterku a funguje to jen dokud se telefon úplně nevypne nebo nerestartuje, pak je třeba zase udělat tuto úpravu.

Nebo je už nějaké řešení tohoto problému?
snowhate (3)|3.1.2010 19:46
bohuzel dodnes jsem nenasel reseni ktere by mi plne vyhovalo.
jelikoz wifi pouzivam velice casto v praci i doma, byl jsem nucen prejit zpet na wm 6.1, ale stale patram....
mulder_ce4you (3)|4.1.2010 18:53
Dnesk jsem volal na infolinku HTC, pekne jsem jim to vysvetlil, zkusili si to tam na svym telefonu a dali mi za pravdu, ze se to deje (na jinym modelu se jim to s win6.5 nedelo). Slibili, ze zavolaj co s tim, tak snad zitra. Navrhoval bych, abys tam zavolal a vylicil jim znovu tento problem, aby videli, ze to trapi vic lidi... Cislo je 800 700 741, nenech se zastrasit informaci, ze muzes byt prepojen na ciziho operatora, mluvil jsem s nimi cesky.
MirkoS (34)|7.1.2010 06:42
Me to funguje tak,ze po zhasnuti displeje se wifi odpoji,ani nesviti na horni liste,ale je stale ve spravci zapnute.Jakmile dam operu nebo aktualizaci pocasi nebo mailu se wifi automaticky pripoji.
mulder_ce4you (3)|9.1.2010 20:09
Tak to mas stesti.. Jakej telefon a jaka verze rom?
MirkoS (34)|10.1.2010 14:14
HTC Touch Pro2 a mam oficial WM 6.5 ze stranek HTC.