Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vaříme si ROM

xaries (195)|10.11.2009 00:21
Zdravím všechny!
Mám takový dotaz ohledně vaření romky na Htc diamond 2 (Htc Topaz).Samozřejmě jen za účelem osobních pokusů.Chtěl bych si uvařit romku k obrazu svému.Něco odstranit nebo naopak zas přisadit.hledal jsem nějaké vlákna na toto téma ale bohužel jsem nic nenašel tak kdyby byl někdo tak hodný a poradil jak nato popřípadě nasměroval kde to mám hledat díky předem
Bruca_ce4you (19)|10.11.2009 09:46
co třeba tady?
hledej kitchen....
xaries (195)|10.11.2009 18:39
Tak jsem Kitchen nasel na xda-dev....... ale ja myslel ze mi nekdo da tahak jak nato nebo alespon nejaky cesky navod jak nato.Psal jsem i Jirimu Benesovi co udelal Romku ktera je mimochodem dobra je zde na foru ale nejak se mi neozval.tak nevim no.Tak kdyby nekdo vedel tak at se ozve dik
pylorus (42)|1.12.2009 10:08
Uvarit ROM neni uplne jednoduche, ale dobra kuchynka i vyborna ROM je tady:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=549549

V principu to funguje tak, ze si v adresarove strukture kuchynky pridavas, resp ubiras veci a pak vytvoris skriptem samotnou ROM.
ROZHODNE SI TO ALE NEJDRIVE DUKLADNE PROSTUDUJ.
xaries (195)|1.12.2009 22:53
Ok diky za navedeni ale byl bych vdecnej kdyby nekdo poslal alespon neco jako navod jak nato.Pokousel jsem se pochopit co to po me chce ale bohuzel jsem nepochopil.Diky predem
qwido (70)|12.12.2009 10:46
Tady je několik dobrých tutorialů,některé jednodušší, jiné složitější, ale jako základ pro pochopení věci snad dostačující. Právě se tím zabívám taky. Jsou to návody step-by-step se screenshoty.
Nejsou přímo pro Topaz respektive wvga, takže asi bude nutné některé věci řešit trochu jinak