Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace s PC, ActiveSync

Youzza (7)|8.11.2009 19:31
Dobrý den,
hledal jsem hledal, ale nikde nenašel a tak se ptám.
Pro synchronizace s PC používám na zařízení AciveSync a na PC Exchange Server 2007. Telefon je služební a nechtěl bych s ním dělat nějaké velké "psí kusy". Ve standardním nastavení pro synchronizaci si mohu zvolit (Program/ActiveSync/nabídka/možnosti/E-mail/nastavení) jen synchronizaci mailů buď za poslední tři dny nebo den jeden. Žádná další možnost není. Potřeboval bych tento interval protáhnout alespoň na 14 dní nebo měsíc. Verze WM je 6.1 originál CZ lokalizace od Sunnysoftu. Doinstaloval jsem jen Total Commander CZ, ukazatel baterie Batti a nějaké další aplikace. Výrazný zásah do OS telefonu jsem neprováděl. Nevíte tedy někdo prosím jestli se interval dá protáhnout? Případně, jestli se toto téma již někde řešilo, pošlete mi link kde. Díky. Já jsem jej nenašel. Ještě jednou díky všem.
Youzza
Zdenek Malinsky (9781)|8.11.2009 22:57
Standardní nabídka je - 1 den, 3 dny, 1 týden, 2 týdny 1 měsíc , vše
Youzza (7)|8.11.2009 23:08
Díky za odpověď, ale bohužel nepomůže. Standardně se mi nabízí jen ty dvě popisované doby: 1 den a 3 dny. Žádnou jinou nabídku v nastavení pro maily nemám. 2 týdny a 1 měsíc se mi zobrazuje pro nastavení synchronizace kalendáře (u něj zase pro změnu nemám 1 nebo 3 dny). Tak nevím, jakoby se mi někde někde něco přehodilo. Ale kde a co nevím.
Zdenek Malinsky (9781)|8.11.2009 23:16
Tak zkus zrušit partnerství a nastavit znovu.
Youzza (7)|9.11.2009 12:55
Ahoj, zrušil jsem partnerství jak v telefonu tak na serveru. Po opětovném párování se síť (T-Mobile) nastavila automaticky, spárování se servrem proběhlo také v pohodě. Bohužel ani to nepomohlo, neustále mám na výběr jen ty tři dny nebo jeden. Ještě zkusím uhodit na našeho administrátora, jestli omezení synchronizace není na naší straně. Zatím díkec