Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MONX je zpět na XDA .... wow

bartCZ_ce4you (75)|8.11.2009 09:16
Takže vážení, známý cooker MONX dal k dispoizici svoji ROM 6.5 zdarma. Což je výborná zpráva, protože jak každý jistě ví, MONXovi ROM byly vždy ty nejlepší co se týká stability a rychlosti, o výdrži nemluvě. Trocha historie pro ty co nevědí, MONX publikoval na XDA, potom měl nějaké spory a odešel a začal své ROM nabízet za úplatu. Teď je však "back" a WM 6.5 na svých stránkách dává zdarma. Více na XDA ...... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=581280
Takže 3 x hurá a flashujte, ROM sice není v CZ, ale to je jenom detail ....


a na závěr motto "některým lidem by do rukou neměla přijít ani kalkulačka,natož zařízení s windows mobile :D"
gard_ce4you (73)|8.11.2009 11:56
my víme, my víme :)) ale zajímají nás spíš osobní zkušenosti s touto verzí ROM. Fórum XDA je sice plné výkřiků WOW Monx se vrátil, ale nic o ROM. Tak Barte šup a testuj :evil:
bartCZ_ce4you (75)|8.11.2009 13:30
Testuju, testuju ... zatím nemůžu přijít na to, kde se přepíná klávesnice na Touch Pro verzi. Jako třeba u energy rom, je tam aplikace keyboard selector, tady ne, nemuzu to v menu najit a pri psani sms nefunfuje klavesa symbol ... musim na to najit nejaky cab, jinak je ROM rychla, jestli stabilni to nevim, ted jsem ji nahodil, ale za chvili jedu do mesta, tak vyzkousim navigaci v ostrem provozu. Zatim jsem nahodil SPB aplikace, jako mobile shell, time a wallet, zatim vse OK bez problemu. Pokud by nekdo vedel,kde prepnout tu klavesnici, budu rad ....
kecinzer_ce4you (332)|8.11.2009 16:33
Výborná zpráva, ještě aby vydal verzi s Manila 2.5 :)
martin_m_ce4you (200)|8.11.2009 21:48
[quote=bartCZ]Testuju, testuju ... zatím nemůžu přijít na to, kde se přepíná klávesnice na Touch Pro verzi. Jako třeba u energy rom, je tam aplikace keyboard selector, tady ne, nemuzu to v menu najit a pri psani sms nefunfuje klavesa symbol ... musim na to najit nejaky cab, jinak je ROM rychla, jestli stabilni to nevim, ted jsem ji nahodil, ale za chvili jedu do mesta, tak vyzkousim navigaci v ostrem provozu. Zatim jsem nahodil SPB aplikace, jako mobile shell, time a wallet, zatim vse OK bez problemu. Pokud by nekdo vedel,kde prepnout tu klavesnici, budu rad ....[/quote]
na tu klávesnici testni todle...
trminek (88)|8.11.2009 22:50
nevím jak 6.5 ale 6.1. od monxe nikdy nepotřebovala přepnout klávesnici, protože je "uvařená" pro Touch Pro a ne FUZE
kecinzer_ce4you (332)|9.11.2009 11:17
Každopádně by byla slušnost utilitku na přepnutí přibalit, jako to je u Energy či TAEL.
V tomto ohledu je Energy opravdu dobrá, protože má i přepínače menu a notifikací.
bartCZ_ce4you (75)|13.11.2009 21:44
Takže, po testování trochu rozporuplné pocity. Mám takový dojem, že Monx to uvolnil volně ke stažení proto, aby to otestoval na lidech ... jak sám píše na stránkách XDA "Its my 1st attempt for WM6.5.X for Raphael. Of course will hv compatibility issues, bugs, etc ". No není, to úplně pravda, protože jeho první počin na poli WM 6.5 byl těsně předtím, než opustil XDA, ale to je jedno. Zkrátka, není to dotažená ROM a nedoporučuji flash.