Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: instalace aplikaci na pam. kartu alebo do integrovanej pamete 8gb..

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jambe
    po hard resetu ale ztratim kompletne vse co mam naistalovane? nebo to tam zustane??
    ano, ztratíš // ne, nezůstane

Čísla jsem uváděl jen pro porovnání. Pokud tam máš nainstalováno jen to, co jsi psal a nic jiného jsi si si tam neinstaloval ani nestahoval....
    Zkus soft reset, promazat v browseru(ech) temporary internet files a vůbec celkově PDA pročistit. nevím, jak dlouho ho užívíš a co všechno s ním provádíš.

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Také zkouším instalovat kde co, ale i u navigací stačí celý adresář po instalaci přesunout třeba na paměť. kartu a upravit zástupce v nabídce start. Funguje to a místa je dostatek.

computerconsulter_ce4you
    Guest

Dobrý den, mám malý problém. Připojil jsem k PC s Win 7 svoji Omnii a stáhl si data z mobilu do stolního PC. Nakopíroval jsem si i pár MP3 do telefonu (do interní paměti - ta byla rozdělená na 512 a zbytek jako Mystorage, která měla několik GB) . Po odpojení od PC tu velkou paměť moje Omnia nevidí. Předtím jsem používal notebook s W7 a v pohodě.

Co ted s tím? Zkusil jsem i Default od výrobce a nic. Data mám zazálohovaná.

Samsung Omnia II I800, brandovaná na BELL

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. ActiveSync 4.1 instalace na kartu??
    Od Chrasty_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-12-2005, 17:25
  2. Instalace na pam. kartu
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-06-2005, 00:52