Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A636N hadam windows mobile5 cz,eng ROM

Pupok (1)|4.11.2009 02:33
Edit - problem vyrieseny.... tlacidlo HOLD zo spodnej strany bolo (zaseknute, skorodovane?) po par prepnutiach PDA funguje normalne...kedze som tam dal rusku wm5 ...zhanam aj nadalej eng alebo cz ROM windows mobile 5

Zdravim,
nema niekto link alebo rovno WM5 ROM pre a636N Eng alebo cz?
mam maly problem s Asus A636N. Po zapnuti naskoci asus logo, potom wm5 logo a potom cierna obrazovka...v pozadi pocut nasledne nejaky zvuk, niekedy aj hlaska o slabej baterke ale obrazovka je stale cierna...
po pripojeni usb-ntb active sync sa do windowsu normalne dostane....
na zaciatku to robilo menej casto a pomohol soft reset ( niekedy 2x niekedy po 15x windows plocha nabehla )
az nastal bod zlomu a odvtedy sa do windowsu nedostanem...
nepomaha ani HARD Reset

tak som trosku pohladal a stiahol som si rusku rom-ku wm5
nahodil som v pda servisne menu kde caka na usb komunikaciu s ntb
podarilo sa mi tam nahrat rusku verziu wm5 cez usbloader...ale kedze rusky neviem ani ň tak hladam taku aku som mal cize cesku, ale aj anglicku verziu wm5....

ta ruska mi sla tiez sem tam ok sem tam cierna obrazovka pri boote ale uz to bolo lepsie,
tak som este skusil nahodit rusky update na wm6...aj to preslo ok cez SD kartu ale wm6 sa sprava rovnako...pri boote cierna obrazovka, na plochu wm6 som sa nedostal ani raz....idem teraz nahodit naspat wm5 rus a uvidim ako sa to bude spravat....

tak dufam ze sa najde niekto kto mi pomoze , fora som popozeral, nikde ziadny link, odkaz na eng alebo cz verziu....

Dakujem
TALIS (31)|27.2.2010 19:25
Přidávám odkaz na archiv se vším potřebným pro "hraní" s ASUS MyPal A636N. Archiv obsahuje originál - Windows Mobile 5 CZ, Windows Mobile 5 ENG, Windows Mobile 6 ENG (upravené pro flashnutí české ROm WM 5).

Stahovat můžete zde: ASUS MyPAL A636N WM5cz_up_WM6eng