Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vyzvánění u HTC Touch Pro

Radek01_ce4you (8)|3.11.2009 20:04
Ahoj,
může mi někdo poradit mám problém jakmile mi někdo volá nejdříve se rozsvítí telefon začne blikat po dobu 2xzvonění a pak teprve začne vibrovat nebo zvonit.
To má za následek že když mi někdo volá tak než to asi po 4vyzvánění stačim zvednout tak ten na druhý straně zavěsí že to neberu.
Jde někde nastavit aby vyzvánění začlo hned,nebo upravit registry.


Díky za radu.

Upraven název vlákna. Nepiš kapitálkami! admin
urys (402)|3.11.2009 20:26
Bohužel nejde, každá ROM to má trošku jinak a je to spíš závislé na vyladěnosti. 4 vteřiny jsem tedy nikdy neměl, ale co si pamatuji, tak na prvních ROM to bylo tak u druhého zazvonění, některé ROM reagovali skoro ihned na první zvonění. Už se to tu řešilo, hlavně ve vláknu zkušenosti s novými ROM a Obecné zkušenosti a problémy.
peterss_ce4you (73)|3.11.2009 22:48
start/tools/tweaks/TouchProTweak/ring time
tam se podivej zda nemas nastavene "with delay (default)", pokud jo dej "without delay (advised)". mne zvoni hned po prvnim zvoneni u volajiciho
co jsem skousel ROMky, tak u vsech bylo defaultne nastaveno s prodlevou.
Radek01_ce4you (8)|5.11.2009 18:18
Teď jsem trochu zmatenej mám HTC v CZ,kde je přesně to jak popisuješ?
Ve windows?V registrech?
Ještě poraď Díky

EDIT
Už jsem pochopil - nainstaloval jsem DiamonTweak v 0.5.3 - 11 a mrknul jsem se na Ring Time ale bylo nastaveno Advised,zkoušel jsem měnit na default ale obě volby nic nemění.
:(

1. Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána
2. Místo tlačítek "odpovědět" nebo "zaslat odpověď" použij příště raději "upravit" a svůj předchozí příspěvek zedituj, především tehdy, pokud by ten nový následoval ihned po tom předchozím.
Díky za pochopení. admin
peterss_ce4you (73)|5.11.2009 23:25
asi by bylo vhodne napsat, jakou ROM mas.
with delay - s prodlevou
without delay - bez prodlevy
na EnergyRom to funguje, pak mi to jeste fungovalo na ROM od NATF. na predesle si uz nevzpominam (Timol, ROMeOS2)

libor_m (1026)|6.11.2009 15:37
na tento fakt má ještě také vliv verze radia
Homer261 (98)|29.11.2009 10:12
Na zpožděné yzvánění vydal HTC oficiální patch. Je k disposici na stránkách HTC. com.:bulb:
joker_ta (10)|9.12.2009 16:49
Co já vím, tak většina MT má určité zpoždění. U některých mobilů HTC to opravdu trvá třeba i 3s než začne mobil vyzvánět nebo vybrovat. Nemáš zasekanej soft? Popř. se jukni do nastavení zvonení jestli to tam nemáš blbě nastavený. Je tam něco jako vibrovat pak zvonit a nebo vibrovat a zvonit současně. Ale spíš bych to bral jako fakt, s tím se toho moc dělat nedá. Dokonce i moje nokie má takovýhle zpoždění :-(
Kamilos_ce4you (17)|21.1.2010 13:52
Caute all.
Taky mam na svem MDA Variu IV. (tj. v podstate HTC TOUCH PRO) prodlevu pred skutecnym vyzvanenim.
Castecne to resim nejakym programem HD TWEAK, kde se da nastavit/zrusit "vyzvaneni s prodlevou".
Takze da se zmenit nastavenim v registrech.
Mam ale pocit, ze po SR toto nastaveni pomine a je treba nastavit znova. :(

[color=red]\\edit: Bavime se tady jen ciste o vyzvaneni!! Ne o blikani ![/color]
kecinzer_ce4you (332)|21.1.2010 14:17
Já jsem si vyzkoušel program S2U2 a musím říct, že když jsem to testoval, tak je zvonění téměř okamžité. Resp. telefon ví okamžitě o tom, že je volán - začne blikat střední bod, ale vyzvánění má menší prodlevu, což je ale závislé na zvoleném vyzvánění.