Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nereaguje dotykový displej

B.D. (37)|3.11.2009 12:44
Zdravi

Začínám mít problém s telefonem. Poslední dobou se mi stává že když probudím telefon ze standby tak mi nereaguje dotykový displej (spodní 4 tlačítka reagují a telefon není kouslý). Telefon musím poté restartovat (nekdy i na delší čas vyndat baterku) aby mi displej začal reagivat. Hard Reset mi nepomohl. Tato vada se projevuje cca 1-3 denně a znemožnuje mi ho plně využívat.
V telefonu mám ROM 1.39.479.2.

Nevíte stim někdo rady ?

Dík

B.P.
hide007 (34)|3.11.2009 14:11
Jo to stejný mi dělala navigace EVOLVE. Třikrát v servisu a pak mi vrátili peníze a koupil jsem DIAMONDA2. Takže servis ? :bulb:
B.D. (37)|3.11.2009 14:37
Návštěvu servisu bych nechal jako poslední možnost.
Zdenek Malinsky (9781)|3.11.2009 14:46
Když nepomohl ani hard reset a je vyloučeno, že to dělá nějaká šitózní aplikace třetí strany (nebo toto vyloučeno není?) zbývá zkusit jinou ROM a pak už jen reklamace. V případě neficiální ROM před reklamací tam fláknout opět vše oficiální.
B.D. (37)|3.11.2009 15:32
Zatím testuji. Teď tam mám aktuálně čistý WM bez jakékoliv aplikace 3 strany a bez hotfixů. Tak uvidíme.
Koper1 (5)|6.11.2009 11:04
Nemáš na něm ochrannou fólii Brando? Než půjdeš do servisu, zkus ji sundat. Neptej se jak je to možné, prostě to zkus a uvidíš. ;)
B.D. (37)|6.11.2009 13:04
Mám na tom folii

Fólie Brando antireflexní HTC Touch Diamond 2



Telefon je už v servisu a přijímaci technik sunnysoftu mi napsal do protokolu že mám na displeji olejovou skvrnu. Ta prý vzniká vytečením krystalu při silném tlaku. Ta prý + folie může zpusobovat trvalý dotyk a tím pádem nefunkčnost displeje. V tomhle jsem BFU, ale bojim se že mě v servisu zamítnou reklamaci a ja po 3 měsících budu mít telefon na ho... :no:

partyk
hide007 (34)|6.11.2009 14:20
To jako, že fólie může poškodit display ? To jsou věci. :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
B.D. (37)|6.11.2009 14:57
Spíš bylo myšleno že displej byl vystaven silnému tlaku. Nerozumim tomu :sarcastic:
htcjirka (1875)|6.11.2009 20:48
[quote]ale bojim se že mě v servisu zamítnou reklamaci a ja po 3 měsících budu mít telefon na ho...[/quote]

Tak ti vymenim dotykovku(coz vyjde o mnoho levneji nez ve VPS Data) a pojede se dal v nejhorsim pripade.
Drzim palce at reklamace dopadne dobre.Posledni dobou je to dost casty jev.
fretak (265)|8.11.2009 01:22
"Ta prý vzniká vytečením krystalu při silném tlaku"

Pratele, jednou jsem si sednul na posteli na PDA. A verte, ze to vypadalo UPLNE JINAK, nez olejova skvrna.

Doplneni: Jak jinak? Doslova jako po "vybuchu" (nic ale nebylo prasknute).
B.D. (37)|9.11.2009 07:31
Díky za podporu.

Nejsem si vědom že bych svému telefonu někdy ubližoval a pokaždé jsem ho měl v pouzdře. CO se týče servisu tak zřejmě ze Sunnysoftu putoval do VSP Data. VSP Data je jediný autorizovaný servis v ČR. Zatím se klepu jako ratlík a doufám že mi reklamace dopadne dobře. Určitě Vám napíšu své zkušenosti.

B.