Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Dobíjení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Mám TM MDA II. I mimo dobíjecí kolébku mi přístroj neustále signalizuje žlutě svítící diodou a oznámením na today screenu CHARGE (dobíjím), dobíjení - správně tam má být časová hodnota do vybití a dioda má svítit jen při dobíjení.
    Přístroj jsem měl odpojedne v kolébce - vyndal jsem ho a zjistil, že se sám Hard resetnul (jak to?) a od té doby to dělá tento problém...
    Co s tím? ROM mám původní.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zkusil bych napred tak na 30 minut vyndat baterii. Je mozne, ze se tam neco "zblaznilo" (mne se obcas zblazni zesilovac a pomuze akorat vytazeni ze site. Pokud ani to nepomuze (a nespravi to ani HW reset), jde na 99% o HW zavadu, kde pomuze jenom servis.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jo-Jo, už to začalo.
    Mně se naopak MDÁčko II přestalo dobíjet. Ráno jsem ho našel tuhý, baterka 0%, přitom spát jsem šel ve tři ráno, dával ho na nabíječku při cca 70%. Proč se do rána vybilo (místo nabilo) je mi záhadou :?: .
    Ráno jsem se neúspěšně pokusil ho nabít, přístroj signalizoval dobíjení, ale baterie stále 0%. Pomohl až HR, po něm se baterie začala dobíjet normálně.
    Příčina je mi neznámá, poslední instalovaný program byl na přetaktování procesoru. Co ostatní přetaktovaní???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Stalo se mi to samé - vyndal jsem baterku a na 10-15 minut jsem ji strčil do kolebky samotnou - stihnul jsem to k HW resetu nedošlo a přístroj se potom již začal korektně nabijet.Vždy jsem přišel na tento problém ráno, když jsem nabijel MDA přes dodávaný konektor.(ten mám doma kolébku v práci)Hlavní baterie nula - záložní na plno.Myslím že to souvisí s řízením nabijení.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

OK dík za radu, jdu to vyzkoušet než to dám do servisu...
    Takže jen samotnou baterii dát do kolébky...

Podobná témata

1. Dobíjení PDA
    Od Leri v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-09-2006, 08:16
  2. dobíjení
    Od JirkaF_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-02-2006, 17:01
  3. MPx220 - dobijeni po USB
    Od Ivo Pokorný v sekci Motorola