Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dobíjení

Commando_ce4you (121)|31.7.2004 21:30
Mám TM MDA II. I mimo dobíjecí kolébku mi přístroj neustále signalizuje žlutě svítící diodou a oznámením na today screenu CHARGE (dobíjím), dobíjení - správně tam má být časová hodnota do vybití a dioda má svítit jen při dobíjení.
Přístroj jsem měl odpojedne v kolébce - vyndal jsem ho a zjistil, že se sám Hard resetnul (jak to?) a od té doby to dělá tento problém...
Co s tím? ROM mám původní.
Pavel Koza (4761)|31.7.2004 23:05
Zkusil bych napred tak na 30 minut vyndat baterii. Je mozne, ze se tam neco "zblaznilo" (mne se obcas zblazni zesilovac a pomuze akorat vytazeni ze site:). Pokud ani to nepomuze (a nespravi to ani HW reset), jde na 99% o HW zavadu, kde pomuze jenom servis.
ipf (2136)|1.8.2004 01:24
Jo-Jo, už to začalo.
Mně se naopak MDÁčko II přestalo dobíjet. Ráno jsem ho našel tuhý, baterka 0%, přitom spát jsem šel ve tři ráno, dával ho na nabíječku při cca 70%. Proč se do rána vybilo (místo nabilo) je mi záhadou :?: .
Ráno jsem se neúspěšně pokusil ho nabít, přístroj signalizoval dobíjení, ale baterie stále 0%. Pomohl až HR, po něm se baterie začala dobíjet normálně.
Příčina je mi neznámá, poslední instalovaný program byl na přetaktování procesoru. Co ostatní přetaktovaní???
Šeba_oldd (1184)|1.8.2004 19:28
Stalo se mi to samé - vyndal jsem baterku a na 10-15 minut jsem ji strčil do kolebky samotnou - stihnul jsem to k HW resetu nedošlo a přístroj se potom již začal korektně nabijet.Vždy jsem přišel na tento problém ráno, když jsem nabijel MDA přes dodávaný konektor.(ten mám doma kolébku v práci)Hlavní baterie nula - záložní na plno.Myslím že to souvisí s řízením nabijení.
Commando_ce4you (121)|1.8.2004 20:59
OK dík za radu, jdu to vyzkoušet než to dám do servisu...
Takže jen samotnou baterii dát do kolébky...