Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: problém s vnitřní pamětí u asus p552w

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj potřeboval bych poradit asus mi píše, že mám kritický nedostatek vnitřní paměti, ale vše jsem prošel a kromě třech programů tam nic nemám nainstalovanýho.
    Předem díky za info.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Záleží, co to je za programy. A nikdy nezaškodí občas paměť pročistit manuálně nebo pomocí nějakého softu a tak dodržovat alespoň nějakou hygienu. Copak ty se nemyješ, nečistíš si zuby, nečešeš se ani se nepřevlékáš?

EDIT Někdy pomůže soft reset nebo smazat u PIE složku temporary internmet files

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak už jsem to vyřešil udělal jsem hard reset a je to v pořádku. Byl tam nainstalován Skype,icq,opera,klávesnice,coreplayer to je vše. Teď mám při stejném nainstalováním programů 39MB.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Podívej se taky, kam se ukládají fotky, e-mail (zvláště přílohy), poznámky - ve výchozím nastavení se to všechno cpe do vnitřní paměti. Navíc u P552w nemá moc význam instalovat věci do vnitřní paměti, protože karta je stejně tak blbě přístupná, že ji tam většina uživatelů má nastálo.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No právě, že jsem vše prošel a nic tam není prostě ta paměť najednou klesla nevím vůbec proč. Jinak ta instalace na kartu je dobrá, ale nějaké programy to nemají rádi a špatně fungují.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nemaji to rady programy, ktere se spousti pri startu. Napr. programy na Today obrazovce. Z tech tvych by nemel byt problem se Skypem, ICQ, Operou ani Core playerem.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, tak znova to píše kritický stav paměti vydrželo to v pořádku tak 14dní. Nechodil jsem na web akorát jsem byl na icq. Tak už fakt nevim co s tím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Zkus se něčím podívat, co Ti zabírá místo v paměti a na primárním úložišti - kdybys nevěděl, co použít, tak napiš PM

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem zkusil obnovit výchozí nastavení, tak že není nic nainstalovaného ve vnitřní paměti a stejně paměť ubývá. Měl by někdo nějaký nápad čím to je?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Mám pocit, že při instalaci libovolného programu se do \Windows ukládají nějaké informace o instalaci (případně pro odinstalaci). Taky si zkontroluj, kam se ukládají přílohy e-mailu...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No jo, ale já teď asuse používám jenom na volání a chci to právě vyzkoušet, když systém bude úplně prázdný. Stejně ta paměť prostě ubejvá :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Zkus se něčím podívat na velikost složek a souborů v zařízení, jestli to není nějaká databáze, nebo něco v\Applications data

Podobná témata

1. ASUS P535 - problém - vybitá vnitřní baterie
    Od kevin19_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-01-2012, 17:18
  2. ASUS P552W a vnitřní paměť
    Od Vrzák Michal v sekci P5xx
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-01-2009, 21:57
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-12-2008, 12:21