Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Restore pres ActiveSync a problem

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Udelal jsem si zalohu cihly a po HR ji chci vratit zpet, ale nejde to. Nahraju tam vetsinu dat, ale nakonec mi to ukaze okno s hlaskoul, ze to nemuze restornout nejake soubory, protoze jsou na PDA prave pouzivany (data z GPRS monitoru, ID Caller....). Nevite nekdo co s tim?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Už jsem to vyřešil... Nainstaloval jsem si do PPC program MemMaid, ve kterém jsem ručně KILLnul většinu otevřených aplikací... Akorát data z ID Calleru sem musel vkládat znovu (. Jinak... Nevíte, kde jsem dělal chybu? Připadá mi divné, aby ta záloha takhle nefungovala! :?: :

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

mně se stala jiná zajímavost. po restrore z AS vše na první pohled vypadalo i fungovalo dobře až... když jsem se připojil k netu, v outlooku vybral schránku a chtěl stáhnout poštu, tak to vždy tu poštu hodilo do složek k položce ActiveSync a né do té pravé, ve které jsem se nechal připojit. prostě ať jsem stáhnul z jakéhokoliv účtu, vždy byla pošta v activesyncu. HR a vše znova to vyřešilo, než takovou zálohu......

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od solory
    mně se stala jiná zajímavost. po restrore z AS vše na první pohled vypadalo i fungovalo dobře až... když jsem se připojil k netu, v outlooku vybral schránku a chtěl stáhnout poštu, tak to vždy tu poštu hodilo do složek k položce ActiveSync a né do té pravé, ve které jsem se nechal připojit. prostě ať jsem stáhnul z jakéhokoliv účtu, vždy byla pošta v activesyncu. HR a vše znova to vyřešilo, než takovou zálohu......
    ... to se mi stávalo také, obvykle pomohlo smazat postižený účet a vytvořit jej znovu ...

PavelR.

Podobná témata

1. problem se synchronizaci Microsoft ActiveSync pres USB
    Od dj.gotfrua_ce4you v sekci Yakumo
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-02-2007, 22:04
  2. Problem: Acer N311 x ActiveSync 4.1 pres USB kabel
    Od infovir v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-06-2006, 12:34
  3. Jak zrušit alarm po Restore z ActiveSync