Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Restore pres ActiveSync a problem

Adam Motvička (65)|31.7.2004 12:26
Udelal jsem si zalohu cihly a po HR ji chci vratit zpet, ale nejde to. Nahraju tam vetsinu dat, ale nakonec mi to ukaze okno s hlaskoul, ze to nemuze restornout nejake soubory, protoze jsou na PDA prave pouzivany (data z GPRS monitoru, ID Caller....). Nevite nekdo co s tim?
Adam Motvička (65)|1.8.2004 13:10
Už jsem to vyřešil... Nainstaloval jsem si do PPC program MemMaid, ve kterém jsem ručně KILLnul většinu otevřených aplikací... Akorát data z ID Calleru sem musel vkládat znovu :((. Jinak... Nevíte, kde jsem dělal chybu? Připadá mi divné, aby ta záloha takhle nefungovala! :?: :evil:
solory (201)|11.8.2004 23:12
mně se stala jiná zajímavost. po restrore z AS vše na první pohled vypadalo i fungovalo dobře až... když jsem se připojil k netu, v outlooku vybral schránku a chtěl stáhnout poštu, tak to vždy tu poštu hodilo do složek k položce ActiveSync a né do té pravé, ve které jsem se nechal připojit. prostě ať jsem stáhnul z jakéhokoliv účtu, vždy byla pošta v activesyncu. HR a vše znova to vyřešilo, než takovou zálohu......
PavelR. (2184)|12.8.2004 07:24
[QUOTE="solory"]mně se stala jiná zajímavost. po restrore z AS vše na první pohled vypadalo i fungovalo dobře až... když jsem se připojil k netu, v outlooku vybral schránku a chtěl stáhnout poštu, tak to vždy tu poštu hodilo do složek k položce ActiveSync a né do té pravé, ve které jsem se nechal připojit. prostě ať jsem stáhnul z jakéhokoliv účtu, vždy byla pošta v activesyncu. HR a vše znova to vyřešilo, než takovou zálohu......[/QUOTE]

... to se mi stávalo také, obvykle pomohlo smazat postižený účet a vytvořit jej znovu ...

PavelR.