Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.5 a programy

Zdenek Malinsky (9781)|26.10.2009 14:24
V tomto vlákně můžete diskutovat, které programy a jak dobře vám na WM 6.5 fungují, resp. co nefunguje nebo s chybami a obtížemi.
MaxxMaxx (85)|2.11.2009 13:54
Skoro vsetko funguje dobre.
Lepsie je napisat co nefunguje.
Tak SPB Finance funguju len SPB Entry nie... vyriesil to uz niekto?
Pocked Cad spodne menu nieje komplet.
Mezek_ce4you (74)|7.11.2009 10:07
Tak u mne kupodivu jdou Smartrady, někde jsem četl diskuzy, že v 6.5 WM dělají problém.
Naopak mám problém s RSS čtečkou. Používám již dlouho NewsBreak 1.2 a vždy bez problému až teď. Sice se aktualizuje, upozorní na nové zprávy, ale bohužel při listování v kanálech nejde listovat prstem. jen přes klávesové šipky....:mad: Dost to vadí. A jak je to u Vás ? Ta originál v ROM je nepoužitelná, neb nikde v nastavení není možnost automatické aktualizace. V samotném kanálu ano, ale bohužel i přes nastavení aby se data aktualizovala každou hodinu to prostě nepracuje.
Díky M.

Edit verze 2.1 jde bez problémů
Peter Stoličný (13)|15.11.2009 17:29
Dobrý den, snad to sem patří: stáhl jsem si ze stránky SPB software kaledář, má 15ti denní zkušební dobu a je pro HTC Diamond bezvadný. Ovšem nějak to nechce k zaplacení mou VISA kartu (stojí to 20 USD. ) Neznáte u nás firmu, která koupi zprostředkuje? Že bych firmě poslal na účet české korunky a oni by mi poslali aktivizační kód?
Děkuji za radu.
P.Stoličný
zivan (615)|15.11.2009 17:42
Nepatri :( , tady se diskutuje o WM6.5 a o problemech s programy.
Peter Stoličný (13)|15.11.2009 17:47
Ach jo, omlouvam se, ale kam s takovou otázkou, nic podobného jsem v diskusi nenašel. Když, tak to prosím smažte - ani to neumím :-(
P.St.
Zdenek Malinsky (9781)|16.11.2009 17:48
To je těžký něco radit, když nejsi schopný číst, natož použít vyhledávání nebo google. :oops:
MartanCJ (35)|16.11.2009 22:20
Dobrý den, snad to sem patří... Hledám na Win 6.5 nějaký program přes který mohu ovládat PC (Windows 7 proffesional) Nevíte o něčem, popř. o nějakých návodech? Díky moc
jikous (15)|1.12.2009 07:39
Měl bych dotaz ohledně Opery v nové 6.5 ROM (mám i stáhnutou češtinu. Používám otevírání do záložek a Opera jich má maximum dvě současně. Mám nejistý pocit že na WM 6.1 to byly nejméně tři.
Kolik záložek jde otevřít vám? Jde to někde nastavit?
Dan Matt (7)|25.12.2009 20:31
HTC Touch 2 mám od pondělí a celkem spokojenost, ale zdá se mi, že kompatibilita většiny programů, které jsem byl zvyklý používat na muzejním Aceru n50, tady poněkud pokulhává. Bez her se obejdu, mám to hlavně na práci a telefonování. Ale co mi je divné, to je absolutní nemožnost přehrávat filmy, které na Aceru normálně běhaly. Jsou v *.avi a prohnané enkodérem pro malé rozlišení displeje. Windows media player je přehrát neumí ani po doinstalování kodeků. Nainstaloval jsem Pocket DivX Player a i pro nej jde o nekompatibilní formát videa. Předtím jsem zkusil nainstalovat TCPMP, který je i podle mého nejlepší, ale ten se vůbec nerozběhl a zůstala mi po něm jen chybová hláška crash.txt.
Projel jsem spoustu diskusních fór, ale zatím si nevím rady...
Dan Matt (7)|26.12.2009 18:27
Tak se omlouvám, stačilo ještě pár desetiminutovek hledat a už je přeinstalován TCPMP kompatibilní s WM6.5. A hraje to jako víno...