Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dostupnost: Touch diamond 2

TomBiker (51)|26.10.2009 14:04
Nevite nekdo jak je to s dostupnosti tohoto modelu od HTC?
:bulb: HTC TOUCH DIAMOND 2

Po par obchodech jsem zjistil ze budou az v pulce listopadu, coz je pro me docela dlouha doba. Zjistil jsem ale ze nektere jine modely jsou k dispozici jiz nyni, ale v en verzi coz mi vubec nevadi, spis naopak- napr. diamond pro 2 (mobilhouse). Chci se teda zeptat, zda-li se da jiz nyni nekde sehnat touch diamond 2 v en verzi. klidne predvadeci zarizeni? Na kup hodne specham.

diky
Pavel Koza (4761)|26.10.2009 14:15
Je to bohužel tak, český distributor bohužel (opět) zaspal... Měly by být možná již počátkem listopadu, ale ani zdaleka se tomu nedá věřit na 100%... Možná se povede sehnat přes bazar úplně nové zařízení (nevhodný dar), jinak je všude skutečně vyprodáno.
TomBiker (51)|26.10.2009 17:49
Jasne no, toho jsem se obaval. Takze asi nezbyde nic jinyho nez cekat. Z bazaru se mi pda kupovat nechce, kdyz uz do neoho nejaky penize nahazim, hodlam mit zarizeni nove. Jeste zkusim mrknout na nemecky stranky, pokud to vychazi financne podobne bral bych ho.

PS Nevite o nejakych eshopech v nemecku? Na zpusob cybex, czc atd?

diky
Pavel Koza (4761)|26.10.2009 17:56
S německem zkušenost nemám, především proto, že většina jejich zařízení je v němčině, se kterou nejsem moc kamarád:) Nakupuju v Anglii, především v www.clove.co.uk. Už jsem tam objednal celkem asi 5 zařízení a žádný problém.

P.S. S tím bazarem to chápu, ale já to myslel tak, že se relativně často objeví inzerát prodávající ještě nerozbalené zařízení...:) Riziko je sice vždycky, ale v takovém případě je dost malé...