Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Správa obrazovky Dnes, náhrada za TouchFLO

schula (23)|25.10.2009 22:58
Zdravím, potreboval bych radu - už se mi moc nechce používat tf3d, pač mi příjde že mě zbytečne zpomaluje - chtěl bych použít nějaký prográmek pokud možno free, ale ani placeny mě snad nevytrhne, který by zvládl na home screen umístit nějaké prográmky, který třebas nemají home plugin, ukázal hodiny a mohl ukázat třeba počasí, ale hlavně aby potřeboval málo paměti... myslel jsem na htc home screen ale nějak se mi nepodařílo sehnat funkční kousek pro diamonda...
možná je to lamskej dotaz, ale fakt jsem nikde nic moc extra nenašel, proto prosím, za každou radu budu moc vděčnej. díky
Pavel Koza (4761)|26.10.2009 02:42
Těžko říci, jestli existuje nějaká utilitka, co by na klasické Today dala libovolný program. Jelikož pokud vím, tak moduly to Today jsou soubory typu DLL mající nějaká specifika, tak i kdyby něco takového existovalo, nejsem si jistý, jestli by to bylo OK z pohledu výkonu a stability.

Jediná možnost, jak docílit cíle, je prostě hledat různé moduly a postupně si je nainstalovat. A nebo zkusit komplexní řešení jako Spb Shell, ale to už jsme asi tam, kde jste být nechtěl.
blackman_82_ce4you (255)|26.10.2009 08:01
myslim ze se to do tohoto tematu hodi. Nevite jestli se da sehnat prostredi TouchWiz od samsungu jako cab popr. jako soucast nejake ROM pro diamonda?
pipo (10)|26.10.2009 10:28
Skus resco contacts manager, ma aj today a vyborne spracovane kontakty. Ja ho pouzivam a som s nim spokojny. TouchFlo si zapnem len obcas zo srandy aby som mal zmenu.
schula (23)|26.10.2009 14:45
to P.K. mobile shell jsem uz kdysi zkousel a prislo mi, ze po chvilce pouzivani se dostane co do zabirani pameti na stejnou uroven tf3d, a to uz bych si radsi nechal to... v kazdym prip diky za radu

to pipo: uz jsem to resco malem stahoval kdyz jsem nasel androkkid
- vypada dobre takze asi testnu ten, nicmene pokud by nestacil, urco resco zkusim

Diky moc vsem za rady, pokud by vas napadl jeste nejakej programek, urcite dejte vedet. androkkid je sice zajimavy, ale zatim neni jeste ve vsem uplne dotazenej, tak se mozna jeste neco lepsiho najde...
Zdenek Malinsky (9781)|26.10.2009 21:51
Spb Mobile Shell se s každou verzí vylepšuje (vyzkoušej poslední verzi), ale můj názor je stále ten, že je to stejně jako HTC Touch Flo - chvíli si s tím pohrát a pak si dát na today dle potřeby několik klasických pluginů - Breeze/Diary, nějaký launcher, datum+hodiny, profily a zapínač/vypínač BT a Wi-Fi.
schula (23)|27.10.2009 19:43
hm, to je asi taky fakt a můžeš kdyžtak doporučit nějaký launcher, hodiny atd.? ideál - co vlastně používáš? (popř. kolik to tak zabírá paměti - nemyslím na storage ale tu v task man. pod program...)
Zdenek Malinsky (9781)|27.10.2009 20:06
link
Protože mám Treo s prťavým displejem, musel jsem šetřit - mám tam momentálně Spb Diary (střídám s SBSH Pocket Breeze) a Spb Pocket Plus a v něm zabudován Hujerův Meteoservis s Spb Phone Suite. Možno vyzkoušet alternativy od SBSH = Phone Weaver a iLancher.

Jsou samozřejmě i free aplikace.;)
schula (23)|27.10.2009 20:19
a máš představu kolik to sežere té paměti?
Zdenek Malinsky (9781)|28.10.2009 01:46
Tohle snad na Diamondu řešit netřeba, ne?
schula (23)|28.10.2009 02:22
no, jak kdy... kdyz se snazim delat vic veci najednou, tak se ta pamet i hodi. a radsi davam nekdy prednost vykonu pred hezkym animovanym menu...
pavbures (12)|28.10.2009 20:06
Já jsem nakonec po TouchFlo a HtcHome, které mi přestaly vyhovovat, skončil u HomeScreen PlusPlusUI, ve kterém se dají dělat divy ale chce to pohrát si.
Today doplněno o rychlé vytáčení fotokontaktů DialTab,
spouštění aplikací Easy Today Launcher,
zobrazení úkolů a schůzek TodayAgenda,
a pohotové uložení poznámek BladeWikiToday.

schula (23)|3.11.2009 13:55
tak v tom mym neustalym hledani nahrady za tf3d jsem narazil jeste na jeden peknej soft o kterej bych se rad podelil...
bohuzel jeho stvoriteli ukradli telefon, takze se nejakou dobu zatim nevyviji, ale urcite se jeste do nejakych uprav nakonec da;)
funguje to jako today plugin a zabira minimalne pameti... jestli nekdo s today experimentuje jako ja, muzu jenom doporucit: FEWidget
p.s. doufam ze se tady o tomto softu jeste neobjevila zadna zminka a nehazim sem neco, o cem uz tu nekdo psal ;)
schimi (65)|3.11.2009 14:01
Já jsem zatím zakotvil u Resco Contact Manager 2.02, rychlý a efektivní pro práci s kontakty, odkazy na programy na today, rychlé odkazy na SMS, email, wifi, bluetooth... plus v kobinaci S2U2, který mi v uzamčeném stavu ukazuje hodiny a blížící se události v kalendáři. A k TouchFlo3D už bych se nevrátil....
Peter Stoličný (13)|15.11.2009 17:54
Dobrý den, zmínili jste se o sw SPB. Vyzkoušel jsem si v Diamondu jejich kalendář a moc se mi líbí, mohu jenom doporučit, je to velmi přehledné. (do obrazovky DNES) najel jsem na stránku SPB SW a chtěl to koupit (20 USD) ale nějak to nechce mou VISA kartu. Nevíte, je li v ČR e-obchod, který to udělá za mne? (já zaplatím převodem z účtu, oni mi pošlou aktivizační klíč) Jde to u nás? Díky za radu. Petr Stoličný
tomsoft (2734)|15.11.2009 19:04
Pokud máte na mysli SPB Diary, tak POZOR na něj... ve WM 6.5 nefunguje správně (o tom je tady řeč jinde), ať nekoupíte něco, co nefunguje v nových WM. Pokud to máte pro WM 6.1 a neplánujete přechod na WM 6.5, je to v pořádku. Mě osobně se také tento SW líbí, al ena 6.5kách ho nemůžu používat :(