Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Duplicitni prispevky

Pavel Koza (4761)|30.7.2004 16:06
Pratele, zda se mi, ze na ce4you je nejaky bug. Dost casto se stava, ze jsou prispevky na prelomu stranek (10 a 11, 20 a 21 prispevek atd.) stejne, jeden prispevek je vlozen dvakrat. Jelikoz si myslim, ze chyba neni na strane uzivatele, napiste mi prosim, jestli mate pri vkladani prispevku nejake problemy, prippdne jakou chybu to pise. Diky moc za pomoc, pokusim se to odstranit ASAP.
RStein (2012)|30.7.2004 16:09
Obcas se mi stane (hlavne v PDA verzi) CE4YOU, ze se mi zobrazi chybova stranka (http 500) a kdyz se vratim zpet a dam znovu odeslat prispevek , tak se mi v diskuzi objevi dvakrat.

Duplicitnich prispevku na prelomu stranek jsem si vsiml taky, ale myslel jsem si, ze jde o feature:D , aby clovek neztratil kontext:)
eXEden_ce4you (811)|30.7.2004 16:21
Souhlas RSteinem ... taky se mi to stává. Už jsem se ale naučil nedělat refresh, ale v historii se vrátit na původní příspěvek a tam provést refresh - a příspěvek je tam, i když jsem měl HTTP error ;)
eXEden_ce4you (811)|30.7.2004 16:27
A taky ještě kódová stránka ... nastavuje se mi naprosto samovolně (pouze na ce4you) na západoevropské jazyky a neumím čéééésky :) Stává se to naprosto nepravidelně ...
Gvaks (114)|30.7.2004 17:36
[QUOTE="eXEden"]Souhlas RSteinem ... taky se mi to stává. Už jsem se ale naučil nedělat refresh, ale v historii se vrátit na původní příspěvek a tam provést refresh - a příspěvek je tam, i když jsem měl HTTP error ;)[/QUOTE]

baba stejná zkušenost při zadávání z PC
Pavel Koza (4761)|30.7.2004 17:56
A mate vypnuty v prohlizeci to Show friendly HTTP error messages? Potommby to melo vypsat primo chybu skriptu. Takhle to napise akorat nejakou unifikovanou zpravu o tom, ze nastala chyba...
Pavel Koza (4761)|5.8.2004 09:11
Tak jsem pravdepodobne odhalil a opravil problem (a zastydel se nad svymi dusevnimi pochody:), dejte mi prosim vedet, kdyby se ta chyba projevovala pri vkladani prispevku i nadale. Diky
skromny (84)|5.8.2004 10:41
[QUOTE="Pavel Koza"]Pratele, zda se mi, ze na ce4you je nejaky bug. Dost casto se stava, ze jsou prispevky na prelomu stranek (10 a 11, 20 a 21 prispevek atd.) stejne, jeden prispevek je vlozen dvakrat. Jelikoz si myslim, ze chyba neni na strane uzivatele, napiste mi prosim, jestli mate pri vkladani prispevku nejake problemy, prippdne jakou chybu to pise. Diky moc za pomoc, pokusim se to odstranit ASAP.[/QUOTE]

vsimnut som si to vsimol, ja som to nebral ako bug, skuor ako feature - prelomovy prispevok zobrazeny aj v poradi, aj ako prvy na stranke aby sa dalo pozriet na co je v dalsom vlastne reagovane... :D