Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Titanium - tipy, triky, nastavení

Marian Veselý (662)|16.10.2009 10:01
Nenašel jsem tu podobné forum, tak zakládám pro všechny, kteří používají nový defaultní plugin WM 6.5. Vzhledem k tomu, že se s ním aktuálně také peru, ocenil bych informaci jak změnit levou klávesu z Contact na Calendar (ptřebuji si tam dát Pocket Informant), dále pak jak místo Explorer favorites dostat do hlavní obrazovky Operu - plugin od Showaco po instalaci nefunguje - nezobrazí se.
tomsoft (2734)|16.10.2009 13:30
Tady změníš Soft Key
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\CHome]
"SK1TEXT"="Contacts"
"SK1URL"=":MSCONTACTS"
Jinak v celém tom klíči je spoustu věcí k Titaniu.
Bohužel pluginy jsou takové jaké jsou a některé na některých buildech nejdou.
Máš nainstalovaný Titanizer? V tom by jsi mohl dle vlastního příní naházet jednotlivé pluginy, které ovšem máš nainstalované.
Marian Veselý (662)|17.10.2009 08:16
Ohledne zásahu do registru. Pokud změím v tom klíči cokoli, zadám cestu k Pocket Informantu, tak mi to shodí celý Titanium, proste se prestane zobrazovat. Titanizer mám, ale po instalaci Opera pluginu mi ho nezbrazuje ani kdyz ho povolim pres Titanizer. V tytanizeru jde změnit levá soft keys, ale bohužel se celá cesta nedá napsat do okénka pro cestu :-(. Jinak souhlasím, že asi při těchto úpravách hodně závisí na verzi systému.
Marian Veselý (662)|16.11.2009 12:04
mám dotáze k Tutanium Weather od Showaco. Při aktualizaci chybová hláška viz. obrázek, nevíte někdo co s tím??
tomsoft (2734)|16.11.2009 14:36
Zkus vyměnit soubor "TitaniumWeather.mscr" za tento, co je přiložen.
Schválně jsem ho zabalil, aby se nepřejmenoval.... takže obsah staženého archívu nakopíruj do "\Program Files\TitaniumWeather\" a přepiš.
Pak zkus aktualizovat.
Marian Veselý (662)|16.11.2009 17:27
bohužel stále stejné. Počasí se sice updatne, ale vždy tomu předchází tato trapná hláška :-(
Marian Veselý (662)|16.11.2009 19:07
tak to asi pomohlo, po restartu se to chová normálně, zatím. Jen škoda že není český překlad těch hlášek na displej.
tomsoft (2734)|16.11.2009 20:56
Ta chyba je v tom scriptu, který tam dal autor toho počasí....
Ten script je uprave také stejnýcm autorem a určitě to funguje dobře. Ten SR byl nutný, ale teď by to mělo už být OK.
zigzag (226)|18.11.2009 08:47
taky pomocí Showaco Chome Editoru se dají položky Titanium celkem dobře upravit (odstranit, vytvořit,..)
Marian Veselý (662)|18.11.2009 08:54
VYtvořit ano, ale pod podmínkou že jsou tam příslušné pluginy nahrány. navíc ne všechny pluginy fungují na včech verzích systému. Jinak bych potřeboval poradit, zda je nějak možné když používám zamykání telefonu nastavit, aby při příchodu nového mailu mě to při potvrzení šoupátkem hodilo přío do účtu s novými maily, nikoli do defaultně nastaveného účtu Outlooku.