Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia II - Problémy a řešení

peewee (29)|13.10.2009 22:11
Aktivní uživatelé tohoto zařízení, všechny svoje problémy a řešení prosím směřujte sem.

Problémy které nyní řeším:

- nejede flash v Opere
- spatny nebo tichy vystup do sluchatek (slaba hlasitost a nekdy spatna reprodukce - efekt poslechu pod vodou)
- problem s programem QIP - zobrazi se cerne pozadi a nejde videt pismo
- u nekterych aplikaci (napr GoogleMaps) se spatne (nebo vubec) zobrazuji ceske znaky



Některá řešení lze nalézt zde:
http://www.modaco.com/category/410/i8000-omnia-ii-http-i8000-modaco-com/
hudyss (219)|14.10.2009 19:17
Tak mam otazku: je mozne nejak zvetsit Hlavni uloziste? nejakym zasahem v registrech? treba odebrat 1Gb z me uloziste? Ptz at instaluji programy na kartu ci do Me uloziste, tak se stejne vytvori slozka v Hlavnim ulozisti a v nem jsou data, ktere zabiraji misto. Takhle jsem si nainstaloval sve veci a uz me to to hlasilo kriticky nedostatek pameti!!
A ja mozno jsem napsat postup flashovani? kdybych chtel treba dat ROM od Secany z Modaco?Ja si tam neco precetl, ale mam z toho trosku hlavu v pejru, jaky program mam stahnout co kde zadat, ci spustit. Predtim jsem mel par HTC a tam flashovani je hracka!! A musi se Omnie i nejak odblokovat pred flashem?
A jak prejmenovat Pametova karta na Storage card. diky moc za odpovedi.
Franky52 (186)|14.10.2009 22:56
Omnii II ještě nemám, ale pokud jde o problém souborů, které zabírají místo v hlavním úložišti, byť se instalují do moje úložiště či na paměťovou kartu, řeším to v Omnii programem SK Tools. Zejména při instalaci navigačních programů se přesunem instalační složky v prog. files v hlavní paměti ušetří spoustu místa.
kralk (43)|15.10.2009 20:38
to PeeWee:

- problem s programem QIP - zobrazi se cerne pozadi a nejde videt pismo

KK: staci zmenit tema, to cerne nektere aplikace nepoberou

- u nekterych aplikaci (napr GoogleMaps) se spatne (nebo vubec) zobrazuji ceske znaky

KK: zkontroluj v mistnim nastaveni jestli mas nastavenou cestinu
peewee (29)|15.10.2009 20:59
Oboje samozrejme odzkouseno jako prvni, ale nefunguje stejne :) Ted zkusim novou romku tak tam to snad uz bude oka :)

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin
MrViki (88)|16.10.2009 19:49
Tak diakritiku potvrzuji. V google maps i v aplikaci Facebook jsou místo český znaků jen čtverečky...:(
hvezdar1 (13)|20.10.2009 20:34
Jak výše uvádíš tu radu přesunu SK Toolsem, zkoušel jsem na autozávody, ale jak zjistí češtinu (moje úložiště nebo paměťová karta) tak končí. Konkrétně hry Ferrari GT a Asfalt G a jiné. Navigaci jsem přesouvat nezkoušel, mám svůj oblíbený Garmin XT a ten nemá problémy.
Zkoušeli jste ty hry ?
Jinak flasch v Opeře mi chodí, docela mne to zaskočilo :-)

Jo ještě čtverečky v Google mapách mám také, navíc jsem zkoušel Google navigaci v.5, tak u těch má Omnia 2 nenačetla mapy vůbec. Podařilo se Vám někomu rozchodit Google mapy street view? Google si "očmuchá" moji Omnii a konstatuje, že je nepodporovaná.
peewee (29)|20.10.2009 23:25
dalsi problem co mam je ten ze se mi automaticky ukoncujou aplikace coz me doslova vytaci. Napr. mam spustenou operu a icq a kdyz jeste zapnu neco jinyho a dam spravce spustenych aplikaci tak se treba opera sama vypne - neni tam. Pritom pameti je tam dost a zadny upozorneni to taky nehodi :(
branuloo (16)|5.11.2009 08:47
Ahojte dnes som sa dostal do systemoveho menu a nasiel som tam funkciu compass...a ukazoval spravne svetove strany...je nejaka aplikacia ktora by to vyuzila? aby som nemusel do systemoveho menu? vie to vyuzivat i navigacia?
peewee (29)|6.11.2009 18:55
Zkus SSBubbleLevel ;)
Pavel Koza (4761)|27.11.2009 18:26
Mám spíš dotaz - právě píšu recenzi a testoval jsem foťák. A mám problém se zapnutým stabilizátorem - když je vyplej, tak jsou fotky OK, když ho zapnu, tak se jednak prodlouží doba mezi stiskem spouště a cvaknutím (ale podle EXIFu je čas expozice stále nízký), nicméně fotka je nechutně rozmazaná. Máte někdo podobné zkušenosti nebo můžete to prosím vyzkoušet?
Pavel Koza (4761)|27.11.2009 19:12
[quote=MrViki]Tak diakritiku potvrzuji. V google maps i v aplikaci Facebook jsou místo český znaků jen čtverečky...:( [/quote]

Mám Omnii II distribuovanou v ČR a jak Google Maps, tak Facebook mi píšou česky. Viz screenshoty.
00336509_Screen01_ojWu.png 00336509_Screen02_YTFd.png 00336509_Screen03_jeSp.png
Losos_ce4you (1147)|27.11.2009 20:35
Potvrzuji ten "stabilizator" - to je pekne vypecena funkce :-) Nesel ani v jedene ROM .....
Pavel Koza (4761)|27.11.2009 20:37
Pak je ale zvláštní, že v B7610 šel super... Každopádně dík za potvrzení:( Jak jsem se těšil na fotografický "souboj titánů", tak je z toho docela fiasko... I když O2 je na tom pořád líp, bez stabilizátoru jsou ty fotky OK, zatímco HD2 je na tom bledě celkově. Teda růžově...
Losos_ce4you (1147)|27.11.2009 21:56
Jo,v ramci "urovne" fotografickych kvalit techhle zarizeni foti Samsung zdaleka nejlepe - lahudka je to v noci s bleskem . HD2 foti sice taky paradne , ale musi se sejit spravne barevne ladena scenerie a osvetleni aby nevyplavala ta ruzova - pripadne kompletne modra fotka , s tim jsem se take setkal . Co se tyce foceni v noci za pomoci blesku je HD2 oproti Samsungum pekna bida ...
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2009 22:32
[quote=Pavel Koza]... problém se zapnutým stabilizátorem - když je vyplej, tak jsou fotky OK, když ho zapnu, tak je nechutně rozmazaná.[/quote]To je chyba v českém překladu, správně mělo být destabilizátor. ;)

Vity_ce4you (1)|28.11.2009 14:42
Ahoj, povedlo se mi vyresit problem se spatnymi znaky v aplikacich Google Maps a Facebooku.
Nejsem si uplne jisty v cem to bylo, ovsem pomohlo mi nasledujici:
Vzal jsem font Arial a Verdana z WinXP a nakopiroval jsem ho do windows\fonts a windows\ v mobilu, nasledoval soft restart.
Cestina je pak jiz plne korektni.
jajapaja (1)|28.1.2010 11:30
vyřešeno
Eurino_ce4you (72)|29.1.2010 01:41
to je znama vec , stabilozator je vlastne destabilizator :) u mna to iste...

Inak ako je mozne, ze ked clovek zapne skype a potom napr operu tak si omnia sama vypne skype a necha operu alebo naopak .... nechapem ako je mozne ze sa mi v pozadi same vypinaju programy a to tam ma dva pustene ludia co s tym ?
Eteňák (68)|29.1.2010 10:56
Tak s tím stabilizátorem to je fakt pravda. Celou dobu sem jej používal a byl spokojenej. Ale teď po vypnutí to je opravdu ještě lepší a já spokojenější;) Výsledné fotky jsou vážně super.:yes: Akorát jsem nepřišel na to k čemu je v nastavení fotoaparátu WDR:sarcastic: Poradí někdo?
Vitezslav2 (226)|1.2.2010 18:36
Nevíte jak vyřešit problém s rychostí ovládání v Samsung Widget ?Odezva na dotit je hrozně pomalá a celkově se to kouše.
Eteňák (68)|2.2.2010 00:33
Jde provést i vytočením: *2767*3855#. Proběhne formát, přístroj se restartuje a je jako z továrny.
Vitezslav2 (226)|2.2.2010 06:06
A jak se mám dostat ke klávesnici?Když ,jak píču nechce naběhnout?:? Přece můsí bejt nějakej ,,trojhmat".
lunatic.george_ce4you (25)|2.2.2010 07:50
Popsáno mnohokrát: jde o čtyřhmat - najednou zmáčknout a držet klávesy vlevo a vpravo dole a tlačítka vlevo a vpravo nahoře na bocích, vyjede nabídka a v ní levou klávesou dole (telefon) potvrdit, že to skutečně chci udělat........
Vitezslav2 (226)|2.2.2010 17:26
Už jsem na to přišel sám.Vyzkoušel jsem snad všechny kombinace.Díky.:)
Unlimited_ce4you (4)|1.3.2010 23:15
Ahoj, mám Omnii II a tak si s ní hraju a jsem nadšenej. Ale jedna věc mě zlobí. Pokud si pustím vestavěnou aplikaci FM rádio, zapnu sluchátka, naladím stanici... tak prostě sluchátka šumí... rádio hraje, ale šumí to... zkoušel jsem různé frekvence. Co se týče MP3, ty jsou OK. Co s tím?
Druhá věc... hlasitost rádia i na jedničku je pro stále příliš vysoká, dá se to řešit softwareově?
Děkuji za reakce, snad nejsem OT.

Unli.
chrepet (6)|2.3.2010 11:29
Ahoj, s tim šumem nevim, ale ta hlasitost se dá ještě sníži a zvíšit kolečkem na sluchátkách. Je hrozně malinký a je na tom klipu s tim chromovim tlačítkem :)
Unlimited_ce4you (4)|2.3.2010 15:42
Ok, tu hlasitost zkusim najit. Ale ten sum je desnej.. vcera jsem to jeste pozoroval... sluchatka na usich.. a kykoliv se pusti nejaky zvuk z mobilu.. napr. pri kliknuti na cosi, tak se za tim zvukem v pozadi slyset prave ten sum. Zajima me zda-li to taky nekomu dela, nebo je to zrale na reklamaci?

Diky za odpoved!!

P.
Blekota (120)|2.3.2010 20:14
hoši tak som tu po dlhej dobe nakolko som fical na symbiane par rokov a teraz mam omniu II a toto ma stve: neviem nikde v menu vypnut nastavenie internetu providera - nemam ziaden dat. balik takze nechem aby sa telefon nikdy nepripajal na T-mobile internet.. automaticky si ten blbec nastavi vsetko zo siete a neda sa to konfigurovat - teda nedosiel som ako na to???

a druhy dotaz: kde si pozrem cas celkovy cas vsetkych odchadzajucich hovorov a pocet smsiek? proste aby som neprekrocil limity...

hosi ak sa neda vypnut to automaticke pripajanie sa na net cez operatora tak to idem rovno vyhodit z okna... zlata stara dobra n97
chrepet (6)|2.3.2010 20:37
Jozef Anjel: Toto vše řeší různé programy které musíš doinstalovat. Na omezení připojení je to třeba program "NODATA", na SMS, hovory, atd. třeba program "HomeScreen". Musíš číst různé diskuze a hledat. :)
Unlimited_ce4you (4)|2.3.2010 20:43
Data vypneš jednoduše, je to jednoduchý: Start->Nastavení->Nastavení sítě a tady si vyber, co chceš zakázat, např. klikni na 3G neboli HSDPA/HSUPA a tam to zaklikni/odklikni.

Prosím, mohl bys na oplátku zkusit sluchátka (viz.můj příspěvěk výše). Dej, prosím, sluchátka do mobilu napřímo - bez mikrofonu od přenosné HF sady a spusť aplikaci FM rádio. Nalaď nejlépe Český rozhlas a ztlum sluchátka na minimum (myslím přímo v té aplikaci + ze strany přístroje) a pakmi prosím napiš zda-li je slyšet zřetelný šum či nikoliv. Děkuji ti moc za ochotu, nebo někomu jinému kdo toto může vyzkoušet. Fakt díky!!!

Unli
Blekota (120)|2.3.2010 21:13
no takze je to v rozsirench nastaveniach - pripojenie a tam treba vymazat providera... inak to nejde...

ale to je dost nahovno v tom windows 6,5 vymyslene ze ked vyhodim odital Tmob internet a chcem ist na wifinu domacu tak to musim ako blbec najprv zapnut wifi potom sa pripojit a potom surfovat... tak toto je uplne nahovno.. v symbiane dam pripojit a automaticky si hned volim ci T-mob alebo wifi alebo si rovno zapnem preferovat wifi pred vsetkym inym pripojenim... toto je uplne zle...

a kde najdem spotrebu prevolanych minut???

a kde najdem spotrebu prenesenych dat???

kua zlaty symbian... lutujem teraz tej n97 nemal som sa jej zbavit...


tak tie repraky sumia ale minimalne.. na min. hlasitosti skoro vobec..
barberry.pha (13)|3.3.2010 09:12
tak si sezen zpatky n97 a prestan tady spamovat jak je ten pristroj naprd .. to je tak kdyz je pristroj chytrejsi nez uzivatel ...
jinak pokud treba trvani hovoru jde uplne jednodusene najit protokol hovoru/menu a jeeee co my vyskoci ... trvani hovoru .. to je teda vec ...
uz me vazne unavuji lide co si neco poridi a misto aby si o tom pristoji neco dopredu zjistily tak pak jenom nadavaji na to ci ono a nejsou schopni si ani nic najit v telefonu a potrebuji nekoho kdo by je vedl jak maly deti za rucicku ...
zacina se to rozmahat na vice forech ... stupidni dotazy a kdyz to nejde(ne vinou pristroje) tak je to kram smejd atd ...
tak se vas ptam ... PROC JSTE SI TO KUPOVALI !!!!!!
Blekota (120)|3.3.2010 20:45
no kazdy robi chyby.. a aj ja som urobil ze som presiel na WM 6,5 zial co uz..
namiesto toho aby si mi napisal ako to presne zistim tak tu pises litanie co ti zobere 20min zo zivota.. no ale asi ma niekto vela volneho casu..

takze uz len toto mi chyba:

- ako si zapnem vypis o doruceni sms?

- kde odinstalujem nainstalovanu aplikaciu? - nainstaloval som neaku blbu hru a neviem to odtial vyhodit...

- kde si zapnem alebo nastavim to aby najprv telefon skusil najst internet cez wifi a cez neho sa pripojil na net automaticky ked to vyzadujem a az potom aby skusal ine ako napr. T-mob internet..

- kde su pocitadla odoslanych sprav?

- ako nainstalujem .jar subor? ked ho pustim cez zoznam suborov tak to vzdy hodi neaku chybu.. alebo to ani javu nepodporuje???


a ozaj tie sluchatka co sa niekto na to pytal tak ked stiahnem pri radii zvuk na minimum tak je uplne ticho a ziaden sum...
barberry.pha (13)|4.3.2010 08:02
a zkousel si projit treba nastaveni ... nastaveni sms?
v nastaveni/nastaveni pameti ... odinstlovani programu ...
sms ... menu .... moznosti .... dorucenky
pocitac sms resi externi program ...
wifi se automaticky nezapina .. jedine bys ji mel zapnutou porad ...

co treba priste zkusit si tim telefon a nastavenim projit? plno veci tam jde jednoduse najit ...
k ty jave .. javu nepouzivam ale telefon ji podporuje .. jenom jak ktery programy .. ne vsechny jsou urceny pro dotykovky ...

Blekota (120)|4.3.2010 19:46
[quote=barberry.pha]a zkousel si projit treba nastaveni ... nastaveni sms?
v nastaveni/nastaveni pameti ... odinstlovani programu ...
sms ... menu .... moznosti .... dorucenky
pocitac sms resi externi program ...
wifi se automaticky nezapina .. jedine bys ji mel zapnutou porad ...

co treba priste zkusit si tim telefon a nastavenim projit? plno veci tam jde jednoduse najit ...
k ty jave .. javu nepouzivam ale telefon ji podporuje .. jenom jak ktery programy .. ne vsechny jsou urceny pro dotykovky ...

[/quote]

dakujem za odpovede
takze uz som sa ako tak zzil s mobilom...
nastavenia v telefone su maximalne nelogicke.. skoro ako v prvych motorolach :) - niet nad symbian...
to ze nevie telefon pri pripajani k internetu najprv vyuzit wifi a potom az skusat edge alebo hsdpa tak to je pre mna neprekusnutelny nedostatok.. takto si musim ako blbec zapinat vzdy najprv wifi rucne a pripojit sa na siet a potom mozem surfovat..
n97 alebo n900 najprv skusi najst free wifi hot spot ak ho nenajde automaticky sa opyta ci chcem sa pripojit cez mobilny inet...
dufam ze coskoro viide neaka aplikacia ktora toto bude riesit automaticky tak ako to ma byt.. inak sa vraciam k symbianu alebo k maemu..
barberry.pha (13)|5.3.2010 07:35
mi prijde nelogicke aby mi pri kazdem pripojeni pres operu omnie zacala hledat pres wifi nejake pripojeni ... vetsina uzivatelu techto pristroju (vseobecne mysleno komunikatoru) ma aktivovany nejaky datovy tarif takze mi prijde logicky ze se automaticky pripojuje pred datovy prenos a ve chvili kdyz vim ze je v miste nejaka volna wifi - kavarna nebo doma tak si wifi zapnu a pripojim se .. nic nelogickyho mi na tom neprijde krom toho ze chodim venku a cekam jestli se mi po x minutach podari najit volnou wifi sit ke ktere se stejne jeste automaticky nepripojuje a musim na danou sit vybrat ..
automaticky se mi to pripojuje doma kde ji mam sesparovanou a prijde mi to logicky ...

uprimne se divim ze jste tento "hloupy" telefon jeste neprodal a nesel jste zpatky k symbianu ...
opravdu mam rad lidi co se porad na neco ptaji a zaroven nezapomenou dotat jak ten jejich min mobil byl uzasny a dokonaly tak se k nemu vratte a usetrite nam cteni opravdu plodnych prispevku ...

kazdy pristroj ma svoje nastaveni a nevim proc by melo byt vsechno jako v nokii? a vsechno co je jinak je "hloupy"
mel jsem pristroje od htc kde bylo nastaveni klasicky od wm a pri prechodu k omnii jsem taky obcas neco hledal ale rozhodne bych si nemyslel ze je blby .. jiny vyrobce ... jina grafika .. jiny nastaveni ... to ze je nekdo liny si telefon projit .. pripadne si precist k nemu navod je vec druha ...

zajimave je ze vsichni majitele nokii maji problemu se orientovat v jinych pristrojech ... ale majitele jinych znacek nemaji problem se orientovat v zadnym jinym pristroji ...
Blekota (120)|5.3.2010 18:35
no ale musite uznat ze toto soudrzi z majkrosoftu nedomysleli..
je uplne normalne ze dam operu a najprv vyhlada free wifi a ak nenajde tak potom ide na dat. tarif.. to si myslim ze by malo byt zakladom kazdeho smartfonu..

uz ma len hneva toto:

- preco telefon vo vypise o doruceni neukazuje meno komu bola sms dorucena ale len cislo??????? alebo mam vadny kus????

- ked mam zamknuty mobil tak tlacidlom na ovladanie hlasitosti stale funguje aj ked je mobil zamknuty.. to je normalne akoze??? alebo mam tiez vadny kus?
iweta (4)|7.3.2010 13:10
Ahojte. Mám Samsung Omnia II.Problémy mi robí pripojenie na Wifi. Vypíše, že sa pripája a nepripojí sa. Nastavenie AP je správne. Vždy to opakujem viackrát.Niekedy sa po reštarte zrazu spustí.Skratka blbne mi to.Mal niekto z vás podobný problém?
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2010 14:04
Zkus restart PDA a pak i wifiny (AP) nebo koukni sem.
iweta (4)|7.3.2010 14:29
Zakaždým reštartovať PDA nie je bohviečo a niekedy musím reštartovať viackrát. Na AP sa ani nedotazuje (nie je MAC adresa v logu AP).
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2010 14:41
Ne, myslel jsem to tak, že si nastavíš tu svou domácí wifinu na PDA a pak uděláš soft reset.
Povedlo se vůbec někdy na tu wifinu připojit? A jak je to s jinými hot-spoty (třeba free ve městě). Taky stejné problémy?
mulis_ce4you (1)|7.3.2010 19:40
zdravím, mám možná problém, protože mi nejspíš chybí (v nastavení, obecná nastavení) položka uživatelské rozhraní, mám nainstalován spb mobile shell a fw mám i8000xxij3 a jeden známý tam tu položku má, ale má starší firmware, tak mě zajímá, jestli to tam má být a tudíž to budu muset reklamovat?
děkuji za odpověď
iweta (4)|7.3.2010 21:58
[quote=Zdenek Malinsky]Ne, myslel jsem to tak, že si nastavíš tu svou domácí wifinu na PDA a pak uděláš soft reset.
Povedlo se vůbec někdy na tu wifinu připojit? A jak je to s jinými hot-spoty (třeba free ve městě). Taky stejné problémy?[/quote]

Niekedy sa pripojím na moje AP bez problémov a niekedy musím niekoľkokrát reštartovať aby som sa pripojila. Keď sa nemôžem pripojiť na domáce AP, nevidím ani free ani iné siete akoby nebolo wifi vôbec pustené. Nezobrazí sa mi ani hore v homescreen ikonka vysielača.
Zhouba (5)|9.3.2010 11:50
Mám tu samou ROM a připojování k wifi naprosto bez problému. Možná by stálo za to, abyste sem napsali, jak máte nakonfigurovaný router. Mně router prostřednictvím DHCP serveru přiděluje IP adresu, filtruje MAC adresu, firewall rovněž filtruje Mac adresu. V nastavení Omnie mám IP přiděluje DHCP server a připojuji se naprosto bez problémů.
iweta (4)|9.3.2010 17:45
Problém mám určite v zariadení. Ako som už písala, niekedy sa k routru pripojím a niekedy nie. Keď sa mi nedá pripojiť k routru tak nevidím ani žiadne siete v okolí, ktoré tu určite sú a ktoré vidím, keď mi pripojenie na router ide. Ak mi pripojenie nejde, nemám ani hore v homescreen ikonku vysielača (aktívne wifi), akoby wifi nebolo aktívne. Ak dám nastavenia-nastavenia siete-wifi ikonka pda v strede obrazovky je modrá, ale nevyhladá mi sieť a ani na homescreen nie je zobrazená ikonka vysielača. Rovnaké nastavenie pripojenia na router má aj môj muž na HTC HD a jemu to ide bez problémov.
barberry.pha (13)|11.3.2010 08:34
ona se vam zkratka neobjevi nabidka pripojit wifi ze? ... mi to delalo obcas taky .. ale zjistitl jsem ze to delal jeden programek ktery jsem naisntaloval na zobrazovani stavu baterie ... od te doby mi zkratka s niceho nic zmizela pres horni ikonky moznost zapnout wifi .. pres nastaveni se sice zapla a nezobrazila se ikonka na liste ze by se pripojovola ... nastesti ten program byl po dlouhy dobe prvni takze jsem vedel ze by to mohl byt on .. program sel pryc .. proveden soft reset a od ty doby klid ...
takze on to nikdy neni problem zarizeni kdyz to funguje delsi dobu ok ale spise ze si clovek neco nahraje co se mu zacne s necim bit a zlobit ... takze bych zkusil odinstalovat programy ktery byly nahrany v ty dobe a provedl soft reset .. popripadne krajni moznost .. hard reset .. vratit do puvodniho nastaveni .. a nic nenahravat a nejakou dobu to sledovat jestli to dela porad nebo ne .. toto jsou veci softwarove takze reklamaci by vam ho hard resetovali a vratili zpatky ...
dalsi moznost nahrat novou ofiko rom .. ja ji nahral vcera a spokojenost .. rychla .. novy usporadani nastaveni .. novy samsung today ...
katoka_ce4you (2)|20.3.2010 16:35
Zdravím. Při použítí průzkumníka v ActiveSync se nemohu dostat do složky moje úložiště a kopírovat tak z/do něj soubory. Průzkumník mi ukáže pouze název složky, ale nemá žádný obsah a při pokusu do ní něco přetáhnout z PC tvrdí, že složka už neexistuje. Přitom přímo v Omnii můžu moje úložiště normálně procházet, foťák tam ukládá fotky a programy tam instalovat jdou.
Prosím o radu, v čem může být problém. Díky
Petkoo5_ce4you (0)|5.5.2010 21:20
dobrý deň,
vlastním Samsung Omnia II už asi 3 mesiace, doteraz neboli žiadne väčšie problémy, ale dnes to prišlo :)
ide o to, že keď som v uzavretom priestore, tak nemám signál.. v robote v hale, doma, ani v aute nemám signál, keď som niekde vonku pod holým nebom, tak mi za 5 sekúnd naskočí plný signál a môžem volať v pohode... mám T-Mobile SK, doteraz neboli žiadne problémy.. neviem, či to má niečo s tým spoločné, ale prestalo to ísť, keĎ som skúšal hru starcraft, tá mi v menu zamrzla a musel som až vybrať baterku a keď som zapol, tak už to blblo..
skúšal som soft aj hard reset a stále v budove nemám signál.. pre tým, ako ho dám reklamovať by som sa chcel spýtať, či niekto náhodou nevie, čo s tým je.. vopred ďakujem za odpovede... Peter
katoka_ce4you (2)|5.5.2010 22:10
Tak už jsem na to přišla. V nastavení připojení USB musím přepínat mezi ActiveSync a velkokapacitní pamětí. Jednoduché