Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 52 z 52 PrvníPrvní ... 242505152
Zobrazené výsledky: 766 až 780 z 780

Téma: HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Prosba o radu

Prosim Vas kde najdem informacie ohladoam zalohy lea? Ide mi o to, ci viem nejako vyexportovat obsah Lea a v pripade HRST ho dostat naspat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Oficialna ROM myslim ze stale aktualna je 1.66.479.2 WWE . Postup je priamo na HTC stranke velky farebny, niet sa coho obavat. Akurat je treba urobit zalohy suborov umiestnenych v telefone.

Ak sa mylim vo verzii ROM, dajte link na novsiu.
    V T-mobile na Slovensku uvedena ROM obsahuje aj lokalizaciu pre Slovensko.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Do bootloadera sa viem dostat, tak som vlastne aj urobil hard-reset: Volume Up+Volume Down+On/Off a potom potvrdit sformatovanie do tovarenskych nastaveni Volume Up.
    V tom telefone je aj nejaka slovencina a navyse je v zaruke, tak som nechcel nejako prepalovat ROMku. Nepridem tak o zaruku?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Ofic.ROMka je tahleta ...http://www.sunnysoft.cz/htc/ ................ROMka + lokalizace.
    Přes bootlouder v připojení USB !!!!! peflešni a potom ještě tu češtinu-potažmo po hard resetu (ten musíš ) slovenštinu-záleží na tobě.
    Toto je při reklamaci akceptovatelná změna-(oficiální)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Tomas.M
    V tom telefone je aj nejaka slovencina a navyse je v zaruke, tak som nechcel nejako prepalovat ROMku. Nepridem tak o zaruku?

pokial tu romku stiahnes z HTC.com tak nie ale neviemm jak to bude so slovencinou....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Neviem, ale ako flashnut ROM, ked sa viem dostat iba do bootloadera. Viem, ze je moznost skopirovat NBH do korenoveho adresara MicroSD karty a bootloader by si ju mal najst. Kde ale ten NBH subor stiahnem? Stiahol som si ten RUU_Leo_HTC...exe a ked som ho spustil, tak z Tempu som zobral ten nbh, premenoval na LEOIMG.nbh ci ako to ma byt, ale po hardresete sa nic neflashlo.
    Idem na to dobre alebo som to zle pochopil?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

mno ked mas ten leoimg.nbh tak ho smar priamo na kartu (SDcard/leoimg.nbh) a kartu smar do telefonu. ten vypni! nerob HR ale iba nabehni do bootloaderu tzn. volume - a zapinacie tlacitko stlac a drz az pokial nenabehne tri kolora a ono sa ta to potom opyta ci cez nahrat novu ROM a potom uz postupuj podla navodu ....

alebo iba vypni telefon, nabehni do bootloaderu, pripoj telefon ku kompu a spusti ten exe subor ....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Stlacim VolumeUp+Down, na chvilku stlacim On/Off a na sekundu sa mi ukaze trikolora a potom hned biela obrazovka, ktora sa ma pyta, ze ci chcem urobit HardReset (This operation will delete all your personal data, ...). Nic ine na vyber nemam.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak som na to isiel cez ActiveSyns (Mobile Center) a vysledok je ten, ze pri updatovani sa HTC vypne alebo resetne pri cca 1% a uz sa neda pokracovat. Skusal som ROMku z sunnysoft a aj z HTC stranky. Teraz sa uz HTC neda ani zapnut, iba do bootloaderu.
    Cez SDcku sa mi to neporadilo vobec. Do bootloaderu sa dostanem VolumeDown + Cervene reset tlacitko, ale update ROM mi neponuklo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

tak uz jedine servis na toto ....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Takze nakoniec sa mi podarilo flashnut z SD karty, bolo ju len treba sformatovat na FAT32. Skusal som tu ROMku zo stranky Sunnysoft, ale telefon nenabehol ani potom. A navyse ked chcem urobit flash teraz, tak mi to spadne pri update, hned prvy krok - RADIO V2 - Fail.
    Budem este skusat, ale moc sanci tomu uz nedavam :-(

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Existuje nějaké solidní pouzdro na HTC HD2 s velkokapacitní baterií ?
    Má někdo zkušenost?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zariadenie sa vratilo z reklamacie, kde povedali, ze vybrali bateriu na 2 hodiny, tym sa resetlo na tovarenske nastavenia a vraj vsetko funguje. To sa mi moc nezda, kedze hard-reset som robil niekolkokrat a nezabral.
    Kazdopadne som ho teda skusal, ale nastavit O2 internet sa mi nepodarilo (na starom HTC Diamond vsetko funguje). Skusal to aj technik v O2 a nepodarilo sa. Kontroloval aj nastavenia SIM, presli sme nastavania v telefone a vsetko je OK. Inak niekedy sa telefon ani neprihlasi do O2 siete.
    Vidim to na dalsiu reklamaciu. Alebo mate este nejake napady (update radia)? Diky za rady.

PS: Skusal som posledne ROM od Sunnysoftu aj aj z HTC stranok a ani s jednou to neslo - robilo to to iste.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Telefon som reklamoval a tento piatok som ho dostal spat. Celkovo bolo vymenenych 7 suciastok, medzi inymi aj zakladna doska a dotykovy panel, takze sa uz v podstate jedna o novy telefon :-)
    Zatial vsetko funguje ako ma. O2 internet hned fungoval.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Tady mas tu lepsi baterii:
    HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HD2 2300 mAh + kryt + stojánek
    TADY

Strana 52 z 52 PrvníPrvní ... 242505152

Podobná témata

1. HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 12:06
  2. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 18:51
  3. HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.
    Od skaj_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 310
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 09:57
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:33