Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 35 z 52 PrvníPrvní ... 25333435363745 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 511 až 525 z 780

Téma: HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

bjirka - ďakujem za info, ale mne tá vysúvacia plôška naozaj zmizla a nevyskakuje mi. Je možné že som ju nejakou inštaláciou "napr. Advanced config" zrušil alebo zablokoval??? Nie že by mi to chýbalo, ale z princípu ma to se.ie
    Inak dikes za info - naozaj som nevedel, že zoomovanie prstami funguje aj v systémových nastaveniach. Asi to bude tým, že návody čítam vždy až keď zlyhajú všetky možnosti. O to väčšiu radosť mám potom z toho ako pri tom zoomovaní. (lepší už nebudem - starého psa novým kúskom nenaučíš)
    Ale naozaj - tá lišta mi zmizla - pls HELP :bulb:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od mystix82
    Citace Původně odesláno od kesu
    Citace Původně odesláno od mystix82
    Citace Původně odesláno od kesu
    Musís si spustit to centrum mobilních zařízení, taková ta zelená ikonka (Visty, 7) a v nastavení máš možnost zvolit internet. Pokud máš XP, tak tam se to tuším dělá prímo kliknutím pravym tlacitkem na ikonku AS u hodin
    Můžeš mi postat přesněji v jakém nastavení? Mě teda net v mobilu neběží ... mám Vistu.
    Předpokládám, že Centrum zařízení WM máš nainstalovany. Kdyby ne tak tady je odkaz: microsoft.com

Když připojíš zařízení, zobrazí se ti takové zelené okno. Pokud ne spusť to centrum normalně přes ikonu. klikneš na "Nastavení mobilního zařízení" a pak na "Nastavení připojení". Pod položkou "Připojení tohoto počítače" nastavíš "Internet" a je to
    Tahle jsem to nastavil a stejně mi to nedeje. Když dám třeba aktualizovat počasí v HTC tak mi to napíše,že došlo k chybě spojení při pokusu o stažení údajů o počasí. Nemá se nastavit něco přímo v HTC?

Funguje to někomu? Když je spojen s PC přes USB,tak může normálně surfovat na netu aniž by využíval WIFI nebo GPRS/EDGE? Ať dělám co dělám, mě to prostě nejde.

Mám to nastaceno takto (Nastavení připojení):
    Povolit připojení USB: zaškrnuto
    Povolit připojení k jednomu z následujících portů: Mám na výběr Com1 a Bluetooth, vybral jsem bluetooth
    Připojení tohoto počítače: Internet
    Povolit automatické ověření zařízení: zaškrtnuto
    Povolit v zařízení datová připojení během připojení k počítači: zaškrtnuto

Tak fakt nevím kde je chyba ...

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

ten postup co jsem ti psal 100% po kabelu. Na USB byl tusím nějaký chytáček a bylo to trosku složitejsí. V tom ti neporadím, jelikož to nepoužívám

spajdr_ce4you
    Guest

Tak už vyšla oprava pro lidi co mají fialové kolečko u focení uprostřed fotky a snad to i zlepšuje kvalitu fotek při focení.
    Update for HTC HD2 – Digital Picture Enhancement
    http://www.htc.com/uk/supportdownloadlist.aspx?p_id=297&act=sd&cat=all

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Rozjel někdo na HD2 ten TVPlayer?

Mě se vůbec po instalaci nezobrazí ten nový Tab. Oni tam sice píšou,že je to jen pro nějaké cookers,ale to nevím co je ...

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od spajdr
    Tak už vyšla oprava pro lidi co mají fialové kolečko u focení uprostřed fotky a snad to i zlepšuje kvalitu fotek při focení.
    Zlepšilo sa to, ale podľa mňa to stále ešte nie je ono...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

markantni zlepseni. diky za tip.

Nováček
    Registrace
    May 2006

zbývá už jen lehonký žlutorůžový nádech, ale zlepšení o více jak 95% při dobrém světle téměř nepostřehutelné. dobrá práce, nečekal jsem to.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od spajdr
    Ještě je tam upgrade ROM.Zkoušel jste ji někdo?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Keby to urobili takto hneď na začiatku, nikto by okolo toho nemútil vodu a všetci by boli happy. Teraz je kvalita v pohode a na fotke bielej steny už nevidím žiaden flak - buď som slepý, alebo to mám 100%-né :yes: :yes: :yes:
    dikes za tip

Nováček
    Registrace
    May 2006

přesně se divím že tohle mohlo projít do prodeje...
    jinak pár fotek jak to fotilo před úpravou zde - http://shadowork.net/index.php?2423
    a pár fotek jak to fotilo po úpravě - http://shadowork.net/index.php?2445

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

No, tipl bych, že foťák na HD2 řešili v HTC na poslední chvíli (i na renderech vypadal jinak – že by vybuchl dodavatel?) – a holt trošku přestřelili. Na zahraničních webech jsem nedávno nicméně viděl, že HTC není jediné, kdo má růžovoučké fotky.
    (Na ROM a patch jdu snad o víkendu, bude-li čas na reinstall. A asi bude třeba, už tam mám testovacího balastu opravdu priveĺa, dostavila se lehká cukatůra.)

EDIT: Při pokusu o stažení ofic. české ROM (se zkontrolovaným S/N) mám smůlu – ani jeden ze 4 nabízených serverů zřejmě nejede (stahování nasměrováno na Page not found). Hm, snad zase zítra. Patch stáhnout jde. Že by nějaká úprava ROM ex-post?

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Ten fix na fotak je opravdu super.FOTKY S BLESKEM JSOU PRISERNE PRESVICENE A NEJLEPSI NA TOM JE KDYZ FIX ODINSTALUJETE,TAK JE TO I POTOM PRESVICENE.Musel jsem provest soft reset abych se toho zbavil.Tento fix je na h......To radsi budu mit naruzovele foto nez v interieru bile cmouhy misto fotek!!

Nováček
    Registrace
    May 2006

s tím přesvíceným foťákem - to je kapitola sama pro sebe, protože já mám fotky s bleskem přesvícené jak před fixem tak po něm, dokonce před fixem mi to přijde skoro víc. myslím že by to chtělo ještě jeden fix na přesvícení blesku!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Pokud nevyužijete blesk pro osvícní vzdálené scény a bojujete s přesvícením na blízko, stačí 2–3 vrstvy kvalitní mléčné pásky a je po problému. Na některém z českých fór dával někdo i ukázku (dojde ke zjemnění nasvícení). Jde o to, co komu vyhovuje (a škálovatelnost blesku by byla fajn).

Strana 35 z 52 PrvníPrvní ... 25333435363745 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 12:06
  2. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 18:51
  3. HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.
    Od skaj_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 310
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 09:57
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:33