Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 52 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 780

Téma: HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

A ať trošku provětráme toto fórum, spící díky nejasným dostupnostem HTC HD2 – v Anglii se zřejmě mohou u T-Mobile těšit na tento kousek již 6. listopadu (tj. co by dup někomu na nohu), u tamního O2 zřejmě jen o něco později – asi v polovině měsíce. Nu, uvidíme – a možná budeme i závidět. České O2 jako vždy: "nevíme, netušíme, snad listopad, ale kdo ví, oficiálně nevíme…"
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Konečně jsou už i videa bez propagace touch FLO. Přesně toto [youtube]http://www.youtube.com/v/xdCrQDyP6-o&feature=player_embedded[/youtube] video ukazuje jaký je bombastický kapacitní /bez stylusový/ displej. A to nechci vidět jak by to dopadlo za pochodu když jsou takový problémy už v sedě s poležením HD2 na stole.

Nováček
    Registrace
    May 2006

myslím že to video jasně ukazuje, že ovládání prstem i na takto velkém displeji není optimální, ale mám k tomu dvě věci:
    1) ten uživatel očividně moc zkušeností s kapacitní technologií neměl a ani s ovládáním hd2 a navíc poloha telefonu na stole nebude ideální.
    2) na toto telefon není zaměřen a určen. jedná se o zábavní model ve stylu iPhone, pro vážnější pracovní využití není, od toho má htc jiné modely, jako např. modely s klávesnicí které mají mimochodem i tv-out a což hd2 nemá, protože htc tv-out přidává do svých bussines modelů.

pro mé potřeby a mé využití je ideálním nástrojem, ještě si ho osahám, ale jsem rozhodnut.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Lord Mystic
    1) ten uživatel očividně moc zkušeností s kapacitní technologií neměl a ani s ovládáním hd2 a navíc poloha telefonu na stole nebude ideální.
    No nevím jestli „juelu“ moderátor serveru pocketpc.ch který používá nějakou dobu Android /aktuálně HTC Hero/ aby neměl moc zkušenosti s kapacitní technologií?

Nováček
    Registrace
    May 2006

juelu neznám, ale z toho videa to tak na mě působilo. možná je to způsobeno tím, že měl vůči sobě telefon položen v nepřirozené poloze - na stole a stál k tomu asi špatně asi kvůli poloze kamery kterou to natáčel. alespoň to tak na mě působí nebo je ta aplikace opravdu touch-unfriendly hodně. ale proti tomu že tohle se prstem ovládá špatně nic nenamítám.

spíš by mě zajímala jiná věc jestli někdo nevím. pokud se podobné zařízení pořídí nelokalizované do češtiny, nebude tam problém se zobrazováním české diakritiky např. v e-mailech, sms, atp.? českou verzi nepotřebuji, ale aby česky by to mělo umět alespoň jako malá čeština...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahojky, chci se zeptat. Má HTC HD2 TVout? Někde (např. mobilmania) je uvedeno, že jo, ale na oficiálních stránkach HTC jsem to nenašel.

Nováček
    Registrace
    May 2006

nemá! tv-out je vyhrazen pro bussines modely od htc.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od SlaMar
    Konečně jsou už i videa bez propagace touch FLO. Přesně toto … video ukazuje jaký je bombastický kapacitní /bez stylusový/ displej. A to nechci vidět jak by to dopadlo za pochodu když jsou takový problémy už v sedě s poležením HD2 na stole.
    No, tak jinak:
    • Vezměte si svůj komunikátor s klasickým dotykovým displejem,[/*]
    • položte si jej na stůl,[/*]
    • vytáhněte stylus[/*]
    • a zkuste se trefovat do malých položek menu z pohledu shora dolů (kolmo ke stolu).[/*]

Taky docela opruz, ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

HTC HD2 již i na webu českého O2. Trochu tam je, ale ne moc – aby neukázali zase přespříliš…
    http://jdem.cz/cf836

PS: Dle šuškandového tweetu Smartmanie prý první várka (s anglickou ROM) bude do konce týdne v ČR.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Co to obnáší - anglická ROM? Jde jen o to, že menu atd. není české, nebo jde o něco víc?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Aladin 2
    Co to obnáší - anglická ROM? Jde jen o to, že menu atd. není české, nebo jde o něco víc?
    Na toto by som sa tiež rád opýtal. Anglické prostredie mi nevadí, ale potreboval by som podporu českej a slovenskej diakritiky. Nevie mi niekto jednoznačne povedať, či Leo túto podporu natívne má? A ak nie, ako sa dá k nej dopracovať?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Aladin 2: doufám že ne, tak objednám eng verzi.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

já už taky objednal eng verzi, ale velmi nerad bych se divil. Myslím, že české fonty mít bude, ale co klávesnice?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Pokud HTC opět nevymyslelo něco nového, pak bude i v HTC Leo použita HTC Klávesnice (Touch Input) v2.0. Ta už v základu obsahuje i české znaky. Více se o ní můžete dočíst tady: http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?p=10&a=337&pc= ke konci stránky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Aktuálně z pobočky O2: HTC HD2 je v novém katalogu O2 na listopad a prosinec – ale za poměrně dost přestřelených 15 995 Kč. Co je horší, i pro firemní zákazníky s velkým úvazkem je sleva max. na cca 12 990 Kč, což mi taky nepřijde jako úplně zajímavé (srovnáno s cenami, za které se bude prodávat HD2 ve volném prodeji a na netu).

Perlička: Samsung Omnia 2 v katalogu na zbytek roku nevidím vůbec.

PS: Na webu O2 v nabídce telefonů HD2 zatím také chybí.

Strana 2 z 52 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 12:06
  2. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 18:51
  3. HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.
    Od skaj_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 310
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 09:57
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:33