Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 24 z 52 PrvníPrvní ... 14222324252634 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 346 až 360 z 780

Téma: HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Jelikož používám HD2 "už" 3 dny, tak jsem se rozhodl napsat dojmy pro lidi co váhájí o koupy. Podotýkám,že můj předchozí mobil byl HTC touch HD,takže nějaké zkušenosti s WM a HTC již mám.

Takže nejvíce jsem se bál rozměrů telefonu, kapacitního LCD a absence stylusu.

Co se týče rozměru není to tak strašné jak jsem se obával, dá se docela v poho nosit v kapse u kalhot a to i s pouzdrem,které k HD2 dávají. Rozdíl mezi nošením HD a HD2 není nijak znát. V čem pozoruji malinko problém je,že se telefon nedá úplně plnohodnotně používat jednou rukou. Přeci jen LCD je už opravdu veliký a kdo má menší prsty tak na druhou stranu nedosáhne. Ale možná je to věc cviku.

Co se týče kapacitního LCD,tak k tomu bych řekl asi tolik. Aplikace,které jsou dělané pro kapacitní LCD a mají dobrá velká talčítka seovládají bezvadně a reagují na dotyk mnohem lépe než u HD. Jenže pokud aplikace není dělaná pro kapacitní LCD (hlavně vyskakovací menu), tak to se ovládá velmi špatně a o mnoho hůře než na HD.

Absence stylusu mi opravdu vadí dost a psaní poznámek psace prstem je víceméně k ničemu. Takže tohle mi vadí asi nejvíce.

Jinak oproti HD je HD2 opravdu ultrarychlík, řekl bych že svou rychlostí dohonil Iphone. Také Sense je minimálně o úroveň lepší než základní TF3D v HD.

Co se týče růžových fotek,tak ty opravdu mám. Nicméně,když si změním vyvážení bílé,dá se růžový nádech docela obstojně eliminovat.
    Sluchátko opravdu valnou kavlitu zvuku nemá. Je dost přebuzené. Uvidíme co s tím HTC udělá. Já zatím telefon reklamovat nehodlám ...

Otázky na konec:

1. Používá někdo program G-Profile?
    2. Používá někdo BT sluchátka s LCD?

Pokud ano potřeboval bych se poradit.

Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Nimdus
    No,dával jsem mu ještě šanci ale nejde to-zítra ho jdu vrátit.Špatná baterka ,reproduktor a foťák to se nedá překousnout.Na svůj HTC PRO2 koukám teď úplně jinak a vidím v něm opravdu funkční přístroj.
    baterka špatná není, na to jaký to má velký displej a rychlý procesor je naopak dost dobrá. reproduktor je trochu vychrchlanej, ale na vyzvánění a hlasitý odposlech to bohatě stačí, jen to nechce na plnou hlasitost. foťák se spraví, snad pomůže i SW úprava, pak budou fotky lepší průměr současné produkce. jinak je hd2 velice funkční, mnohem víc než jiné přístroje, takže pro ostatní, nenechte se odradit pár názorama uživatelů, kterým se toto zařízení nezamlouvá, každý máme přece jiné priority. vše to ostatní co vám hd2 přináší je velice precizní a jen tak jinde se to nevidí.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Přesně tak, s tímto nazorem naprosto souhlasím

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Pánové co používáte na přehrávání videa? Sháním neco co zvládne přehrát flv a mp4 soubory. Coceplayer má problémy, vestavěný přehrávač zvládne jen zvuk o WMP radeji ani nemluvim. Vyzkoušel jsem i 5 verzí TCPMP, žadna na HD nejede.

Nováček
    Registrace
    May 2006

já si své důležitá videa převádím do mp4, při použití správného kodeku a "přiměřeného" rozlišení jdou mp4 velice dobře a efektivně přehrávat v sense. pro zbytek core player, lepší volba dnes není.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak to je teda mizerie, nezbyde vážně nic jiného, než videa převádět což mi přijde u zařízení d 1Ghz procesorem trochu škoda.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Co tam prehravas ze to procesor nezvladne ??? Ja delam 800x480 , 3500kbps , 29,7f a jede v divx pohode . bez problemu jelo i 1000xXXX , vic nevezme prehravac ...

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Výkon zařízení je dostatečný, jde spíš o sw nedostatek, který spočívá v nedostatku podporovaných kodeku.

Jinak jaký používáš convertor?

Nováček
    Registrace
    May 2006

ten core player si poradí s velkou spoustou běžných formátů, jasně novější komprese MPEG4 jako jsou AVC, atd. zvládá hůř, ale s tím se nedá nic dělat, to je stejné na všech zařízeních s WM. jinak já používám sony vegas, ale jsou i jednodušší nástroje, např. Pocket DivX Encoder

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A neco, co zvladne .SRT titulky, znate?
    Stary TCPMP v0.71 se mi na HD2 nepodarilo rozbehat

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

A to je právě další věc. tiluky kvalitne umel snad jen TCPMP a na HD2 nenede žadná z verzí co jsem zkoušel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dělám v Pinnaclu , pro rychlé převody do čehokoliv jsem si oblíbil Xilisoft ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Svou dvoudenní koexistenci s HTC HD2 shrnu v několika bodech:
    • Tleskám HTC za odvahu. Přes mnoho škarohlídů-staromilců si i já myslím, že tudy někde vede budoucí ceta WinMobile zařízení. Kapacitní displej sice není při ovládání mnoha starších aplikací samospásný, ale nutnost vrátit se na chvíli na HTC TyTN II mi jasně ukázala, že zpět cesta nepovede. Ono z hlediska disciplín přístupnosti a použitelnosti je prst bližší než stylus (jen to ještě trošku technologicky vyladit). Otázka je, zda se na WinMobile platformu vrátí i programátoři, kteří nad ní zlámali hůl a valí jednu věc za druhou radši pro iPhone (a rozhodně nemluvím jen o herních machrech typu Gameloft).[/*]
    • Možnost kreslit na displej holt oželím. Snad další generace kapacitních zařízení přinese řešení.[/*]
    • Sense je příjemný, ale je potřeba si ho trošku vyladit. Náročnější uživatelé narazí tu i tam na nelogickou myšku. (Třeba z Twitter klienta se neotvírají odkazy na web, mnohá nastavení aby člověk pohledal, a to i v registrech, atd. atd.) Komunita už si s lecčím úspěšně láme hlavu – a méně nároční uživatelé si vystačí s dodaným základem.[/*]
    • Toliko zmiňovaný foťák jsem moc netýral, ale stalo se mi, že už při ostření v kontrastním slunečním světle byla najednou růžovka drsná – stačilo odostřit, zaměřit znova, a vše bylo OK. [/*]
    • Spousta aplikací (zkuste TomToma 7) a her (celá řada, včetně 3D dotykových) děla rychlému procesoru opravdu čest.[/*]
    • Velký displej je nakonec fajn. Sice to často není na jednu ruku, ale na menším si dotykové funkce moc představit neumím.[/*]
    • Originál klávesnice chce trochu cviku, nebo rovnou překlopit naležato. Asi zkusím FingerKeyboard a bude klid. (Česká T9 by mohla být užitečná.)[/*]
    • I do kapsy se vleze, je tenoučký. Až na vystouplou čočku (očividně dolepenou na poslední chvíli) je Leošek elegán. Jen pouzdro na opasek mohli dodat rovnou.[/*]
    • Další postřehy jsem úspěšně zapomněl, čili snad příště, či formou EDITu. [/*]

:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

TCMP chodí , nerozběhl se mi jen přehrávání přes directdraw , raw a gdi jede jak z praku ....

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

v core playeru ty videa v avi vypadaj tak nějak kostrbatě,pokud to samí video převedu na mp4 tak je krásně vyhlazený.je jedno jestli používam gdi nebo directdraw.to samí je to ale v tcpmp,po převodu do mp4 to přehraje parádně,ale standartní avi je kostrbatý...už by někdo moh přijít s nějakym pořádnym přehravačem videa,vždyť krom těhle dvou od jedný firmy nic neni a přiznejme si že už sou to řádný kmeti a jeden(tcpmp) už dokonce po smrti
    zkoušel sem divxplayer,obraz výbornej,bohužel minimum,vlastně žádný možnosti nastavení.a navíc už ani nefunguje,leda že se posune v telefonu datum před duben 2009.pokud se datum vrátí,program píše že je nutno stáhnout novější verzi,jenže ta neexistuje

Strana 24 z 52 PrvníPrvní ... 14222324252634 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 12:06
  2. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 18:51
  3. HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.
    Od skaj_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 310
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 09:57
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:33