Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Synchronizace kontaktů s Windows Vista/7

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

Teď mne napadla ještě jedna možnost - udělat první sync na nějaké obyčejné mašině - dokonce tam může být jakákoliv verze Outlooku (i 2007 umí dělat staré soubory). Založit nový soubor, zvolit jako výchozí, sync. Pak si ten soubor vzít do Win7 a načíst ho do Outlooku a nastavit jako kdyby tam byl odjaktěživ... Ono první synchronizace má své zvláštnůstky a tohle by mohlo pomoct.

Jinak obecně - první co dělám po instalaci Outlooku je, že ho nasměruji do adresáře "mail" mezi dokumenty, kde mám už léta své .pst soubory - a ten jeho nově vytvořený outlook.pst prostě zavřu. Takže se hezky všechna má pošta, archivy atd. zúčastňují všech backupů, když se stěhuji na novou mašinu svezou se s dokumenty atd., dokonce sync s notebookem mi přehazuje main.pst a notebook.pst mezi mašinama, takže mám vše s sebou a nemusím to dělat přes telefon - důležité nové věci pak přehazuji na PC ručně ze složky do složky ve velkém Outlooku.

Je mě prostě záhadou, proč tyhle soubory Office neustále cpe někam do Application Data...

EDIT1-4: Oops, a co takhle zkusit nastavit Outlooku aplikační režim Windows XP SP2 při spuštění? Možná mu blokuje přístup nějaká bezpečnostní fičura Win7, se kterou to neumí... Přeci jenom 2007 už jely s Vistama a jejich novými blokacemi bez problémů - ale 2003?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

No, psychicky jsem to opravdu nevydrzel, prdnul tam Office 07 a uz to beha. Je to fakt, verze widli je RC, spousta veci tam nechodi, treba mikrofon atp. je toho spousta, proto me uz spis stve se tim neustale prokousavat. Office 03 jsem tam daval schvalne kvuli pro me znamejsimu a osahanejsimu excelu, ale vyvoj jde kupredu a tak se i ja budu muset chca nechca podrobit :-)
    Tak tedy jeste jednou diky a soucasne diky za tip se zalohou .pst souboru. To me vubec nenapadlo :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Synchronizace LOOX N560 a WINDOWS VISTA
    Od Vlastislav Šťastný v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-05-2008, 22:55
  2. Vario Windows Vista a SYNCHRONIZACE
    Od mpsdesign_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-05-2007, 14:27
  3. Synchronizace Windows Vista