Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 73 z 73

Téma: Displej na šířku na WM 2003 (bez SE) a funkční

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

To ALO,
    Mám Acer n10 a používám zaregistrovaný Nyditot v. 4.0x k mé naprosté spokojenosti. Po instalaci a zaregistrování (bez ní to obracení displeje nějak zlobí - u předchozí verze to vůbec nic nedělalo ani po soft resetu!) si nastavím změnu, potvrdím že chci i po soft resetu, odpinknu upozornění, jak z případných problémů po soft resetu vybřednout a dám soft reset a od té doby obracení používám naprosto bez problému až do dalšího HWresetu spojeného z reinstalací - zkrátka než zapomenu udělat zálohu a ta poslední je příliš stará:no: Používám pro Infra klávesnici obracení o 180 stupňů naprosto běžně ( mám pak infraport přímo naproti infra klávesnice bez vyklápění (-nejde o lenost ale subtilnost toho ramínka s infraportem mě nutí ho radši moc mechanicky nenamáhat) i za chodu programů bez komplikací a ve většině programů (i od WM2003 - Excell, Word) mohu použít překlopení displeje o 90 stupňů vlevo/vpravo i za běhu, pouze některé programy se zblázní - Pocket Informant nebo hry, které si sami obracejí displej. Takže doporučuji napřed vyzkoušet zaregistrovat zkusmo (http:/.. ......) i když to není správné ale aspoň získáte jistotu, že to opravdu nefunguje(i když na Acer n10 to MUSÍ fungovat). A když to bude fungovat, tak věřím, že si to okamžitě zlegalizujete, protože program je skvělý a my slušní!!! Nevím proč to Nyditot na Aceru dělá ale trial verze do 4.xx vůbec nefungovala a i vyšší verze zlobí?! Přitom na jiném PDA prý trial funguje! Prosím potvrďte.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ja vam nevim,ale mam pocit,ze sem nekdy vloni pouzivalnejakou free verzi programu pro otaceni displeje o kterou sem po HR prisel.Matne si vzpominam,ze pouzival svuj today co vypada jako takovej zelenej kopec ze stolnich xp-cek,po navratu na vejsku se pouzival SR.Myslim ze sem to stahnul z nejakyho fora.Nesetkal se stim taky nekdo?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak už to mám.Jmenuje se to SRS,je to asi pro WM2003SE,ale mně to vzdycky fungovalo Ke stazeni na XDAdev.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Jan Svoboda
    Tak už to mám.Jmenuje se to SRS,je to asi pro WM2003SE,ale mně to vzdycky fungovalo Ke stazeni na XDAdev.
    Ale to je len pre Phone Edition. Na WM 2003 to nejde. A este by to mlo slapat na SecondEdition.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Nevim jestli myslime totež.Maká mi to už druhej den v pohode.Instaloval sem do pda-čka po HR.Pomalu přidavam programy,zatim SPBpocket+,MultiIE a Total Cmd.Když je to v poho,tak to sejvnu a každej den přidam další.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Bože, můj stařičký h3870 s PocketPC 2002 je NALEŽATO!!! Jaká krása! A to jsem hledal dlouhé měsíce pro h5550 (když HP nepovažovalo za nutné tento předrahý model "dovybavit" novým SE), než jsem to před dlouhou dobou vzdal. Jdu za šéfem, snad se nad nešťastníkem smiluje a koupí licenci jednoho dotPocketu

Jen taková malá zkušenost: Např. hra Solitaire se spustí tak, že od 241 pixelu (počítáno zleva) je zobrazováno cokoliv, co bylo před spuštěním hry na displeji - a funkční! Praktické použití asi nevymyslím, ale rozhodně mě to překvapilo...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak a mam po zizalkach .Vnoci sem zjistil,ze se mi pda samo rozsveci a sledoval sem to i odpoledne.Displej je prazdnej a jenom sviti.Skusim SRS odinstalovat,nebo vi nekdo jak to prelstit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Toho blikatka sem se nezbavil ani po odinstalaci SRS,takze varovani"doma tohle nezkousejte" Kdyz uz sem u tech pokusu,skusil sem i po precteni prechozich prispevku DOT POCKET.A svete div se vzdycky to skoncilo HR.Ted zkousim NYDITOT VD,ale nektery programy s tim moc nekamaradi.Asi se budu muset poohlidnout poWM 2003 SE,nebo uz fakt nevim.

bmw bmw je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Mám problém, mě to nefunguje, už mě nebaví pořád HR, jak to udělat aby se to otočilo. Asi koupit novej přístroj, Acer n30 to asi nzvládne

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Tak si tam daj wm2003SE ved už vyšlo pre n30

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Tak si tam daj wm2003SE ved už vyšlo pre n30

bmw bmw je offline