Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako zmenit informacny text k udalosti v kalendari ?

predmier (4)|12.10.2009 09:28
Udalosti prevzate z kontaktov - narodeniny, vyrocia,... sú v následne v kalendári interpretované napr. ako "narodeniny použivatela X.. Y.." .

Celkom by som vystacil len s "X.. Y.." prípadne len napr. "nar. X.. Y.." bez toho "narodeniny použivatela" - zaberajúce viac ako polovicu riadku.

Pouzivam Pocket informant 8.x - nepodarilo sa mi nájsť položku, ktorá by tento text podľa môjho úsudku mohla prestaviť na iny text , alebo zrusiť.

Ďakujem za tipy ako na to ...
Jirka S (75)|18.10.2009 11:34
Nesynchronizuješ náhodou kontakty s Outlookem v počítači? Když jsem jej používal, byla to jeho práce - probral kontakty, a vytvořil opakující se událost s názvem "Narozeniny uživatele XY" u každého, u koho jsem měl uvedeno datum narození.
Je-li to tak, použij vyhledávání přímo v Outlooku - "narodeniny použivatela" a to buď vyexportuj a třeba v Excelu hromadně přejmenuj a následně naimportuj + původní "narodeniny použivatela" smaž (jde-li to... Outlook už dlouho nepoužívám, ale vím, že tam nějaké takové možnosti byly)
nebo pokud těch narozeninoých kontaktů tolik není, přejmenuj jeden po druhým.
predmier (4)|20.10.2009 15:13
Je to presne tak, len celkom dobre neviem, ako vylučiť Outlook.

Ja Outlook priamo nepotrebujem a nepoužívam, ale chcem synchronizovať kalendar v PDA s google kalendárom.
Na to používam CompanionLink google 3.0, ktorý pri synchronizácii využíva synchronizáciu Google kalendar s outlookom, a následne s kalendárom v PDA - cez activesync.
Neviem ako by sa to dalo robiť ináč. Keď nedám synchronizovať kalendár v activesync - dáta sa dostanú len do outloku, ale do pda nie.

Skúšal som aj GooSync ten však v bezpoplatkovej verzii synchronizuje len kalendár, ostatné - tasks, kontakt,... nie.