Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po flashi nenaběhne

Croatoan (3)|11.10.2009 12:14
Nahrál jsem do HTC D2 novou romku.Vše proběhlo v pohodě. Ale když se tel. zapnul,tak naběhle jen ta úvodní obrazovka s názvem a s těma číslama dole (červenýma) a dál se nekoná nic. Fungu ještě nabíjení. Má někdo radu? Počítač ho přez kabel nenajde.

Upraven název vlákna. admin
htcjirka (1875)|11.10.2009 12:24
Vstoupit do bootloaderu a prehrat nejlepe oficialni rom.

Do Bootloaderu se dostaneš tak, že stiskneš tlačítko Volume Down a za držení tohoto tlačítka stylusem provedeš softwarový restart.
Jinak po kazdem flashi doporucuji vzdy udelat jeste dodatecny HR.
fretak (265)|11.10.2009 14:55
A jakou jsi nahral?

Nektere, napr. od Dutyho, vyzaduji novejsi hardspl1.83. Ja mel 1.33 Olinex a stalo mi totez, co popisujes.

Ale jakmile jsem nahral hardspl1.83, vse hned zacalo fungovat...
Xfantasy (184)|11.10.2009 19:23
Do kořene paměťové karty nahraj soubor s novou ROMkou a přejmenuj ho na TOPAIMG.nbh
Zasuň kartu do slotu telefonu,drž hlasitost dolů a stylusem zmáčkni reset.Hlasitost nepoštěj,dokud nenajede obrazovka flashování.Dále se drž pokynů a vyčkej přeflashování.

Po každém flashování doporučuji udělat HR ještě před najetím telefonu- drž obě hlasitosti zárověň a při tom stylusem zmáčkni reset.Hlasitost pusť opět až po najetí do menu Hard Resetu.Dále dle pokynú.

Pokud jsi HR nezkoušel,tak před flashnutím to ještě skus,třeba najede...

Je dobré mít v zásobě více ROMek pro takovýto případ,kdy se něco pokazí.
All7 (3)|13.10.2009 12:58
Stalo se mi take to same, je potreba nahrat novejsi hardspl. Rom pak neni nutno davat na kartu staci - hlasitost dolu a stylusem zmackout reset. A pak spustit flash z pocitace, normlane mi to pokazde telefon naslo jako by byl najetej system.
prdic_ce4you (10)|19.10.2009 19:49
Nové HardSPL už chce celkem dost nových ROM, pokud už máš starší verzi hspl stačí update přes paměťovou kartu, který je rychlejší a bezpečnější stejně jako flash z paměťové karty - popis je na xda ve vláknu pro hspl a soubory taky.