Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 32

Téma: Čtečka knih

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Doporučí někdo čtečku knih s podporou PDB, která se dá ovládat na TD2? Jsem zvyklý na Mobipocket Reader, ale v něm neumím stránkovat :-(
    Děkuji uctivě
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

dobrý den,mám TP2 a stránkuji v něm tapnutím..tedy na screen.jde si zvyknout.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Ja doporucuji Allreader+. Oproti mobilpocketu muzete mit ebook umistene kdekoliv.

Jinak se mezi strankami prechazi vzdy tapnutim na displej. Horni polovina -> zpet, dolni polovina -> dalsi stranka

V mobilpocketu se mi ale obcas oznacil text, coz nechci. AllReader to nedela...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Děkuji moc, za rady s tím klikáním na okraj displaye, není to sice moc přesné, ale lepší než nahánět klávesnici. Zkusím i ten AllReader. Děkuji

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

A proc na okraj? Jsem psal na horni/dolni polovinu displeje, ne? (o kdyz mobilpocet to muze mit na levou/pravou stranu?)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Přesně tak, u aplikace mobipocket mi to šlo jenom na malém prostoru na okraji LCD, ale Allreader mi naprosto vyhovuje, takže ještě jednou díky za tip :-)

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

U allreaderu je trosku otrava vybirat to kodovani pri prvnim otevreni nejake ebook, ale jinak ostatni moznosti tuto nevyhodu prebiji...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Já jsem skončil u Haali Readeru.

Mimochodem, nevíte někdo i o čtečce pro knihy ve formátu ePub?
    Já jsem hledal a hledal, ale kromě jednoho hodně ošklivého pokusu (už ani nevím jméno) jsem nenašel nic.

Akorát u Shortcovers.com visí už hodně dlouho upozornění na betu, ale na e-mail nereagují.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Ano, Haali jsem mel taky. Ovsem na diamondu, bez HW klaves, byl prakticky neovladatelny. Prakticky kazde tapnuti na displej mi oznacilo text...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Známý si na TP2 AllReader pochvaluje především proto, že funguje i bez D-P = 4 (někdy i 8) směrové kolečko, čtvereček nebo obdélníček pod displejem, určený k ovládání PDA. Někdy je uprostřed potvrzovací tlačítko. D-pad

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Hele, mně taky nenapadlo, co to je za zkratku. A to se PDA zabývám už nějaký ten pátek.
    Na druhou stranu teď máme jednu stranu diskuze zamořenou nesmyslama o tom jak je někdo chytrej a druhej asi ne.

Mimochodem, já používám Mobipocket reader a s otáčením stran klepnutím na stránku nemám problémy. Jen je třeba vypnout označování textu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Mobipocket ma tu nevyhodu, ze vam NENAJDE ebook, kterou mate treba na pametove karte ve slozce dokumenty/ebook. A samozrejme, neumozni vam tu knihu nalistovat (lze otevrit snad jenom pres pruzkumnika)

To mi prislo tak amaterske (mame rok 2009), ze jsem ho odinstaloval.

A menit mou strukturu adresaru se soubory jen kvuli jednomu neschopnemu programu? Nehrozi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Tohle jsem nikdy neřešil. Knížky mám pěkně popsané a srovnané v Mobireaderu na počítači. Když některé chci číst, tak připojím PDA a řeknu mu, které mi má nacpat na kartu. Když knížku dočtu, z Mobipocketreadru na PDA ji hned smažu. Knihovna v počítači zústává pěkně úplná, přehledná a srovnaná.
    A že je ukládá do adresáře ebooks na kartě mi tak nějak nikdy nevadilo.

Jistě by bylo hezké, kdyby se na PDA dala dělat lepší správa adresářů, to souhlasím.

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Citace Původně odesláno od Termiter
    Hele, mně taky nenapadlo, co to je za zkratku. A to se PDA zabývám už nějaký ten pátek.
    Na druhou stranu teď máme jednu stranu diskuze zamořenou nesmyslama o tom jak je někdo chytrej a druhej asi ne.

Mimochodem, já používám Mobipocket reader a s otáčením stran klepnutím na stránku nemám problémy. Jen je třeba vypnout označování textu.
    Omlouvám se, asi jsem to někde přehlédl, ale kde lze vypnout označování textu - to mě také strašně otravuje... Díky moc!! )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Menu - Options - Default selection action - None

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Tvorba e-knih
    Od XBC v sekci eKnihy
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 13-10-2009, 15:32
  2. PDA na čtení knih
    Od Red Dwarf_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 17-08-2006, 08:34
  3. Tvorba e-knih
    Od spago v sekci eKnihy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-05-2005, 15:56
  4. Tvorba e-knih (*.doc)
    Od Krcma_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-02-2003, 14:15