Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Oprava HTC TP a zmena IMEI?

aqwarty (5)|9.10.2009 16:11
Dobry den,
prislo mi moje TP ze servisu a vsiml jsem si, ze v zarizeni v device information s zmenil model na P4600, pricemz puvodne tam bylo T7272, a krome toho se zmenila i IMEI, ale na zadni strane, zustala napsana stara IMEI... co se stalo? A jaky je rozdil mezi zarizenim modelem p4600 a t7272?
Dekuji
Michael Mateju
Pavel Koza (4761)|9.10.2009 16:18
HTC P4600 je kodove oznaceni pro AT&T Fuze, coz je technicky snad to same co Touch Pro (je to taky GSM/3G). Ze se zmenil IMEI je normalni, ten je napevno soucasti zakladni desky (mozna jde zmenit, ale vetsinou ne). Co tam mate za ROMku?
aqwarty (5)|9.10.2009 16:32
Ah, nenapadlo me, ze pri oprave dojde ke zmene desky (a zmene IMEI)... ale mate pravdu, ze vymenovali i zakladni desku, tudiz doslo ke zmene imei... vsiml jsem si toho jen nahodou, protoze na zadni strane pod baterkou zustalo stare IMEI.
Co se tyce ROMky, tak dlouho jsem pouzival officialni (ovsem tu nove vydanou v unoru 16.), z nej jsem presel na PROven 4.2. Z nejakeho duvodu se zacal tento system poslednich par dni zpomalovat a padat po konsumaci obrovskeho mnozstvi pameti. Takze hledam novou ROM - vybiram z NRG Genessis, TAEL, Chrome, Elite RC4, NATF 5.7, a NOONski. Takze i tato zahada byla vyresena. Spojil jsem si zmenu imei se zmenou modelu. Omlouvam se za zmatek a velmi dekuji za pomoc.
Pavel Koza (4761)|9.10.2009 16:40
Nic se nestalo, je pro me zajimave zjisteni, ze u nas muze servis pouzit i hardware urceny pro USA... :)
libor_m (1026)|10.10.2009 23:42
A také je zajímavé, že ač má HW Fuze, tak klávesnici má TP (usuzuji), takže má vlastně takového hybrida...
anaxagoras_ce4you (87)|21.10.2009 16:12
prostě vyměnili desku, všechno ostatní nechali. Tím, že vymění desku se změní jak kódové označení tak IMEI. Stejně mě ale překvapuje že v Čechách vymění za americký materiál. Je to vlastně to samé, ale stejně. A taky jsem si doteď myslel, že Fuze je CDMA verze (bez simkarty) :D asi blbě