Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Má cenu pořádat brněnské srazy CE4YOU a kdy?

pekro (346)|9.10.2009 08:57
Z důvodu klesajícího zajmu o srazy CE4YOU v Brně bylo ukončeno jeho pravidelné pořádání. Viz diskuze zde

[color=red]Proto je zde otázka kdy, jak často a jetli vůbec takovéto akce v Brně pořádat. Takže zde máte prostor pro diskuzi nad dalším osudem brněnských srazů.[/color]

Původní termíny byly naplánovány a střed týdne vždy první středa v měsíci Únor, Červen, Říjen.
Osobně bych byl pro termín jednou za rok a to[color=blue] Leden[/color]. Po Vánocích je zde celá řada nováčků i ostatní skalní příznivci si na vánoce udělají radost nějakou tou novinkou ...a stejně v chladivých lednových dnech se toho moc dělat nedá.
Doporučoval bych [color=blue]Neděli[/color]. Volný den kdy si snad každý kdo opravdu chce ty 2-3 hodinky najde.

Můj návrh tedy [color=blue]druhá lednová neděle v 17:00[/color]
kubisz (1054)|9.10.2009 13:46
Samozrejme by se videlo podle zajmu (napriklad na tom lednovem srazu), ale osobne (ac sem na poslednich dvou nebyl) bych se primlouval za srazy castejsi. Jen by tedy asi bylo vhodne se nejprve domluvit na nejakem terminu, ktery by prichozim vyhovoval. Vzdyt neni problem urcite napevno termin srazu po nejake diskusi. Tech 10 lidi co tam bude pravidelne chodit (snad neprehanim) se snad domluvi :). Takze sem pro zachovani puvodnich terminu, ale s tim, ze vzdy pred srazem se musi sejit cca 5 lidi, aby se zamlouvala hopsoda (MP ci jina). Pokud se sejde zajemcu mene, uz je na nich, aby se domluvili, kde a jestli se sejdou. I na ten stredecni minimalne jeden clovek prsiel :D.
Kuba
osch (1330)|11.10.2009 13:28
Ahj. Jak jsem psal tady v původním vláknu ke srazu:
[quote=osch]... Už cca dva roky jsem z Brna pryč. Z počátku to ještě bylo trošku možné si "na otočku" ve středu do Brna na sraz zajet, ale v současné době už je to o hubu.
Mám pocit, že nízká účast je způsobena ukončením studia mnoha účastníků brněnských srazů. Co pamatuju, tak středa se vybrala právě proto, že študáci jezdili na víkendy domů. To byl i můj případ. Jak jsem už psal. Nestuduji již a musím makat (rozuměj vydělávat). V současné době v Praze (kde taky jinde hledad slušnější práci v dnešní ekonomické situaci).
Brněnské srazy pro mne osobně byly skvělou možností setkat se s vámi. Zkusme se zamyslet nad budoucností. Navrhuji některý víkendový den v odpoledních hodinách. Takový sraz je pak možno pojmout jako výlet. Je sice pravda, že upomínka formou polední sirény skvěle fungovala, ale středě asi už odzvonilo (což dokazují poslední ne/účasti). Měsíční frekvence by možná mohla být zachována, ale to by se už vidělo. Rok je moc. Možná čtvrtročně. Co vy na to?
Všechny vás pozdravuju. Mějte se pěkně a doufám, že se ještě uvidíme. Ondra osch. [/quote]

Kato_ce4you (970)|25.1.2010 21:42
Zdravim vsechny, kdoz si tohle (a jestli vubec) prectou. Myslite, ze je jeste vubec nejaka sance brnensky sraz poradat nebo uz ani ne? Aspon s frekvenci jednou za kulatych trebas 5 let? :D
Odkladame ten sraz jak MS WM7 - tak snad aspon ten MS ty novy mobilni Windowsy uvede... :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2010 10:23
Koukám ohlas a úspěch jako s nekuřáckým srazem. :((
Kato_ce4you (970)|26.1.2010 14:04
No nevypada to ale ze vubec pozitivne :( Asi premistime Brnenskej sraz do Prahy :-D Jednou za rok se tam klidne dopravim :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2010 14:31
No, v Praze jsou srazy každou třetí sobotu v měsíci.

Na žádost teď zkoušíme nekuřácký, ale i přes dřívější ohlasy se zatím skoro nikdo nepřihlásil. Tak uvidíme, zda to bude mít časem tradici nebo zdechne-li to po 1, 2, 3 pokusech. :?
Kato_ce4you (970)|26.1.2010 14:48
No tak kazdou treti sobotu v mesici fakt do Prahy vyrazet nehodlam :D Ale udelat si tam jednou za rok z nudy peknej vylet - proc ne :) (byt samozrejme vdecnejsi bych byl za lokalni sraz, ale jinak to snad uz ani nevypada).
A to s tema prazkejma nekurackejma srazama - jako sleduju tu vasi diskuzi vcetne te puvodni, ale pripada mi to jako pekne velkej ulet. Byt sam jsem nekurakem, zakoureny prostory rad nemam, ale ze by to bylo az tak strasny prijit jednou za cas do normalni restaurace - nechci to zlehcovat, ale by snad nezabilo ani cloveka s nejakyma problemama. A ze by zrovna Levandule byl nejakej totalne zahulenej pajzl - se mi fakt nezdalo ani omylem :cool:
ondrejandrej (40)|8.3.2010 14:02

Já bych byl došel na většinu srazů, které se konaly, ale nevěděl jsem o nich. Jelikož pro každý další sraz se zakládá nová téma, upozorňování na nové přízpěvky nefunguje jako upozornění na nové srazy. Jsem přesvědčený, že kdyby se upozorňování na srazy emailem vyřešilo, účast by byla vyšší.

Nechce se mi koukat na tuhle sekci každý týden jen kvůli pár srazům ročně.

ondrejandrej

Zdenek Malinsky (9781)|8.3.2010 16:11
Tak opravdu nevím jak to děláš, že tě ty informace o brněnských srazech míjejí, protože jsem si připadal skoro jako spamer:

1. 3 týdny až měsíc před termínem srazu je založeno nové vlákno ke konkrétnímu srazu - např.zde
Upozornění je možno si zapnout zde, stačí kliknout na obálku v řádku Srazy a setkání.

2. týden před termínem srazu byla vydána novinka viz
Zde možno použít RSS čtečku a vybrat kanál novinky https://www.ce4you.cz/_rss/rss_news.asp nebo si udělat kanál přímo ke srazu, tj. na stránce novinek použít vyhledávání (zadat Brno, Brněnský sraz, ce4you, Srazy a setkání nebo Brněnský sraz ce4you), které najde jistý výsledek a pak zvolit v pravém horním rohu RSS link výsledky vyhledávání.

Takže řečeno diplomaticky: o pravdivosti tvého tvrzení by se dalo s úspěchem pochybovat.
ondrejandrej (40)|8.3.2010 16:24
[quote=Zdenek Malinsky]
Upozornění je možno si zapnout zde, stačí kliknout na obálku v řádku Srazy a setkání.
[/quote]

Tohle by byl pro mně nejlepší způsob, ale žádnou obálku tam nevidím, jenom ikonu listu se zahnutým rohem. Když na to kliknu, nevypadá to, že by to bylo ono.
Zdenek Malinsky (9781)|8.3.2010 19:02
Tak ještě jednou a pomalu:
1. Podívej se sem, naroluj úplně dolů a podívej se na Legenda a vysvětlivky
Začít sledovat emailem nová témata v tomto fóru a všech sub-fórech Ukončit sledování nových témat v tomto fóru a všech sub-fórech
to snad pro pochopení postačí a pak
2. si to tady, v horní části stránky v sekci Koutek pro diskutující | Sub-fóra v řádku Srazy a setkání
zapneš / vypneš.
ondrejandrej (40)|8.3.2010 21:30

No dobře, tak už jsem to našel.
kubisz (1054)|10.5.2012 12:24
Zdarec,

tak po dvou letech to tu trochu rozvirime :) . Nemeli byste zajem se zase po teto dobe potkat nekde v Brne (napr. u "Panve")? Uz asi ne moc s WM telefonama, ale WP, ci jina zarizeni taky nejsou vubec k zahozeni. Srazy v Brne byly paradni a pokud tu neprobihaji dale nekde bez oznameni (pokud sem prehlid, tak popel na moji hlovu), tak bysme alspon jednou za rok neco usporadat mohli ;) . Co Vy na to?

Kuba
Zdenek Malinsky (9781)|10.5.2012 12:29
Ahoj, pokud si dobře vzpomínám, tak se ještě PeKro pokoušel předloni zorganizovat 2 nebo 3 srazy, ale pro nezájem to vždy rušil. Teď asi jen fungují srazy v Praze, kde se schází více méně jen pár "veteránů". Vždy tak 8-12 ks a pořád stejní lidé - nový poslední dobou se neobjevil nikdo.

A pokud sis nevšiml, tak jsem udělal s Velvet FB stránku ke srazům link

EDIT
Dal jsem to na titulní stranu, ale bohužel už sem moc lidí nechodí a zájemců o srazy už taky asi moc nebude, ale třeba se pletu.
kubisz (1054)|10.5.2012 12:52
Ahoj, vsim, ale na FB moc nechodim, tak sem to ani moc neprohlizel :D. No trebas se prave po tech dvou letech ozvou alespon skalni prznivci. Na brnensky srazy taky nechodili prilis rozdilni lide, ale spise tvrde jadro :cool:. Diky za umisteni, trebas to vyjde a zase se potkame.
Zdenek Malinsky (9781)|30.5.2012 10:29
[h]Výzva - prosba[/h]
Společně s Velvet jsme vytvořili facebookovou stránku ke srazům ce4you link zde. Máte-li nějaké fotky, které tam chybí, můžete mi je, prosím, poslat? Buď mailem nebo je-li toho víc je naloudujte na nějaké úložiště a dejte mi o tom vědět = pošlete mi soukromou zprávu (SZ) nebo mail na zdenek . malinsky AT ce4you . cz
Děkuji.