Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Akeho mailoveho klienta pouzivat ?

nwagner (88)|8.10.2009 11:15
Zdravim ma niekto tip na dobreho mailoveho klienta pre mailove spojenie IMAP:
standardny sa pripaja viacmenej kedy chce hoci ma nastaveny casovy interval
a ProfiMail zasa nevie sam nahodit dat.konektivitu = musi byt spustena co nie je bohvie co

vie nikeot poradit s cim a ako rozbehnut mail (nie free mailove sluzby) na IMAPe tak aby maily chodili okamzite ? Ziial PUSH mail moj provider nepodporuje .. je to divne ale na SE P1i mi dany IMAP ucet bezal absolutne bez problemov ..

Vopred DIK za rady
Zdenek Malinsky (9781)|8.10.2009 11:56
Zkus Qmail.
Kdysi jsem imap centrum.cz zkousel s default.klientem a slo to. Ale exchange je exchange.
nwagner (88)|8.10.2009 14:37
dik za radu ale ten Qmail vyzera uzivatelsky nepriverivy .. ;o( ..
ale laboroval som dalej zistil som ze ProfiMail (po nastaveniach) vie aj uskotocnit spojenie a aj ho udrzat aktivne .. Problem ostava v tom ze ked je HD neaktivne tak profimail proste nic nedoruci .. ak vsak zaktivnim HD akoukolvek cinnostou profimali ihned mail doruci ..
pls help me .. alebo to naozaj musim prejst na BlackBerry ? ;o((
Honza102 (182)|8.10.2009 15:30
Na IMAP jsem používal FlexMail
hacin (20)|8.10.2009 19:14
Asi jsi profimail špatně nastavil, samozřejmě že umí automaticky spustit datovou komunikaci. Používám a maximální spokojenost. Rychlý klient a má i měřič přenesených dat.
Zdenek Malinsky (9781)|8.10.2009 19:37
nPOP dle informace na webu neumí IMAP, Profimail ti nefunguje a QMail se ti nelíbí (nevím proč, jo a ten funguje i s Googlem). FlexMail doporučoval kolega výše a nic dalšího "rozumného" asi už nebude.
htcjirka (1875)|8.10.2009 19:41
Ja tez doporucuji PROFIMAIL.Vynikajici klient,pouzivam leta,perfektni podpora s pravidelnymi updaty.
nwagner (88)|9.10.2009 10:59
nekritizujem ProfiMail je to dobry klient .. iba mi neriesi problem abymaily boli dorucovane ihned aj pri vypnutom displayi HD (aby sa dostavili hned a boli oznamene - nar ako SMSky ). Mozno mam nieco zle nastavne ale profimail sice doruci vsetko a ihned a rovnako aj dokaze udrzat konektivitu ale zial oznami mail az ked onlocknem / resp zapnem display HD cka .. funguje niekomu vlastne nejaky mail tak ako si to predstavujem ? Mne by stacil aj integrovany mail klient ale ked on vie stahovat maily iba v casovych intervaloch ktore ma obcas problem dodrzat) - alebo ho mam zle naszaveny ? Vopred dakujem za radu ..
nwagner (88)|9.10.2009 21:07
tak pani fleximail funguje najlepsie .. riesi to co porebujem .. este keby nebol problem s prijmanim mailov ked sa prechadza z3G pokrytia na 2G... ale aj tak chlapci od webis-u urobili kus prace a tak poputovalo 9 eur odmna k nim ;o) ... snad poslu ak aktivacny kluc ;o))) ale aj tak vdaka za pomoc ....