Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Napajanie

JanoP (16)|6.10.2009 19:10
Existuje nejaká aplikácia ktorá zabezpečí aby sa batéria po dobití s pripojeným napájacím káblom nežala automaticky vybíjať? Niečo na spôsob netebooku. Po dobití sa batéria odpojí a napájanie je z transformátora. Malo by to byť nejako možné, pretože keď som raz musel reštartovať phone a nereagoval tak som pri zapojenom napájaní vybral batériu ale display aj naďalej svietil. Batéria nemá nekonečný počet cyklov a to by výrazne predĺžilo jej živostnosť. Videl som nejaký platený softík ktorý v Stand by mode odpája procesor a tak by mal predlžiť výdrž, neviem síce ako výrazne, má to z vás s niečim takým skúsenosť? Ďakujem
R@!s3r (80)|6.10.2009 21:21
Výmýšlet šetření baterie je holý nesmysl.Baterie vydrží průměrně dva roky i když jí šetříš třeba vypínáním na noc a stejně odejde (zkušenost mé ženy a Nokie N95).Vlastním mimo HD ještě Iphone 3G 16GB a mám ho od doby co ho u nás začly prodávat a tam se baterie nedá vyměnit bez zásahu servisu a je mi to jedno.Dnes baterie stojí řádově cca 300 Kč.Takže no problem.

PS: Za dva roky bude stejně HTC Touch HD pasé.Hned jak bude Leo tak do něj du aHD poputuje po rodině :D :D :D .
Turkey_ce4you (25)|13.1.2010 22:16
Možná dotaz jak od lamy, ale kdo se neptá, nic se nedozví. Můžou se používat různé nabíječky a autonabíječky pro různá WM zařízení? Mám na mysli např. nebiječku nebo autonabíječku od MioA701 pro THC Touch HD, nebo Asus P320, nebo P560 atd.
Pavlus_ce4you (125)|14.1.2010 06:46
2Turkey:
Pokud je to nabíječka na USB, tak není problém. Já používám jak v autě tak i doma jako rezervní nabíječku z navigace Mio. A v pohodě:)
R@!s3r (80)|14.1.2010 07:47
V autě používám USB nabíječku od mobilu Motorola a taky v pohodě.Na rozdíl od originálu do auta od HTC stála jenom 95Kč :D :D :D .
Turkey_ce4you (25)|15.1.2010 21:23
Jo díky, to jsme potřeboval slyšet.;)