Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Asus P320 - mizejici sms

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim,
    dneska jsem udelal na svem asusu soft reset a zmizely mi sms za posledni tyden. Nevite nekdo cim to je? Je to normalni? Daji se nekde najit, obnovit? Jsou tam original WM6.1.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Restartoval jsi za poslední tyden zařízení? Dříve se mi i na P535 stávalo, že pokud byl telefon restartován chvíli po přijetí SMS. Většinou pak zmizela. Ale týden je dlouhá doba

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

To teda nevim, mozna ze ne. Posledni sms je z 1.10., nechapu to. Nemel bych zkusit presunout ty sms na sd-kartu?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

SMS na SD kartu přesunout nelze. Pro příště doporučuji Zálohovat. Toto bude zřejmě chyba ROM. Může se to i opakovat.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

No ja zalohu mam, ale prave posledni 30.9. Situace je horsi, dneska se mi neulozila jedina sms. Prijde sms, udelam reset a jsem tam, kde jsem byl - sms nikde. To nechapu, ani me nenapada co s tim...

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

JJ to je klasický problém ROM. Pokud ale telefon zapneš a vypneš klasicky vypínačem, tak se vše uloží. Přes reset to někdy zlobí

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

A nejaky reseni? Napada me existuje nejakej soft na stahovani sms do PC? Neco jakou outlook a mail, abych si archivoval sms v PC a v telefonu mohl klidne smazat. Zkousel jsem Jeyo mobile, ale ten to synchronizuje tzn. co smazu v telefonu smaze pak taky.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Používám 3xtydně automatickou zalohu pomocí SPB Backup....mužeš si tam nastavit v kolik a jak často se má zaloha provádět

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Znam a pouzivam, zatim spokojenost. Spis mi jde o to, abych ty sms mohl cist v PC i kdyz sms uz nejsou v telefonu, v Oulooku expres mam taky archiv mailu ktery uz nesjou ve schrance. Ja v tech sms cas od casu neco hledam, stejen jako v mailech..

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Abych řekl pravdu, takový program by se mi taky hodil Určitě existuje, jen sem zatím neměl čas ho hledat...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ja mam totiz v telefonu uz dost sms a chtelo by to procistit. Kdybys neco nasel, tak mi dej vedet. ICQ: 144355434

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

SMS na SDkartu presunout nelze? A k cemu je teda ta funkce v programu Memmaid? Zkouseli jste to nekdo?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Standardní cestou to nejde (v nejakém programu možná ano), kazdopadně nevidím duvod proč to na kartu presouvat, nekolik tisic SMS zabere sotva MB

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Napadlo me, ze pak uz sms treba nezmizi kdyz budou ulozeny bokem na SDkarte, ale nevim jeste jsem to netestoval...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Tak ten soft co hledame asi bude Jeyo Mobile Extender, funguje jako plugin do outlooku a stahne sms do vlastni slozky podobne jako mail.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. ASUS P320
    Od matis13_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-08-2009, 21:05
  2. ASUS P320 Nová ROM
    Od Dominiktoreto_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-02-2009, 13:15
  3. Asus P320 (Spravce uloh)