Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zakázání připojení k mobilnímu operátorovi

pprosoft (2)|6.10.2009 07:18
Vlastním mobil HTC Cruise (asi P3130) zakoupeny v siti OSKAR u ktereho provozuji stale pripojeni k mobilni siti.. v ramci jeho akce jsem si aktivoval v lednu pripojeni k internetu.. nyni jsem presel na jejich program .. internet na 24hod. coz obnasi 17Kc za pripojeni na internet. Platba se aktivuje vzdy pri aktiovnim pripojeni k internetu. K internetu se pripojuji jen obcas-ojedinele... mobil se me aniz bych chtel stale necim pripojuje k internetu, tudiz platim denne 17 kč.. pokud vypnu funkci na mobilu Datové připojení VYPNUTO, tak se tato funkce stejne znovu nahodi a pripoji se k internetu, (jen pokud je aktivní služba Telefon)... Nyni jsem mobil resetoval tvrdym resetem, tudiz smazal vsechny programy, ale mobil se stejne znovu pripojuje, aniz by byla spustena nejaka aplikace(pocasi...,GPS data..email..update jsou vypnute),
Otazka tedy je .. jde v mobilu nekde natvrdo zakazat aby se mobil pripojoval k internetu a mobil tak nedokazal nahodit Datove připojení do stavu Zapnuto .. maximalne po vyslovnym souhlasem pripojit? pripadně zjistit co se pripojuje k internetu? Dekuji za radu
zigzag (226)|6.10.2009 08:17
zkoušel jsi utilitku Modaco NoData. setkal jsem se jen s jedním softem, kterej tuhle utilitku dokázal obejít (skyfire)
pprosoft (2)|6.10.2009 09:24
ne , tak to zkusim. dekuji