Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: GPS v HTC Touch Pro2

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Minulý týden jsem koupil HTC. Vše funguje, kromě GPS. Nainstaloval jsem Garmin Czech Topo 3 a nemůžu tam dostat připojení na satelity. Stále to jen vyhledává, nechal jsem to vyhledávat hodinu a nic. Možná jsem něco opomněl, nebo jetam nějaká finta. Prosím poraďte. Třeba jen odkazem, kde je to řešeno.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Otázka je jestli to nefunguje jen v téhle jedné aplikaci nebo vůbec. Zkus nějakou jinou aplikaci, která zachází s GPS (třeba předinstalované Goggle Maps).

Pokud se nechytí ani tam, tak je asi někde skutečně problém. První fix může trvat dlouho, ale hodina mi přijde dost. Mně se to chytlo max za pár minut. Zkus taky stáhnout aGPS data, fix by se měl značně zrychlit.
    Pokud se v jiné aplikaci chytne a v téhle ne, tak je problém nejspíš v nastavení spolupráce té aplikace a GPS. S tím Ti neporadím, Garminí mapy nepoužívám.
    Držím palce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Touch Flo 3D v Touch Pro2 nenabíhá
    Od libor.pavlik v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-06-2009, 21:58
  2. Rucne spustanie Touch Flo 3D v Touch Pro2
    Od Bobob v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-06-2009, 21:40
  3. iGo na Touch Pro2