Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

otáčení displaye

Jirka K._ce4you (189)|2.10.2009 19:46
pls poraďte,nějak se mi nechce otáčet obrazovka,už jsem prošňupal kde co a na nic jsem nepřišel
tomsoft (2734)|2.10.2009 22:24
tak šňupej dál ... protože to se tady řešilo už mnohokrát...
a zkus napsat trocu více.... jako co máš za ROM a co už jsi zkoušel za SW nebo nastavení....
Jirka K._ce4you (189)|2.10.2009 22:39
no tak teď jsem dojel až nakonec,nevím teda kde jsi to viděl (mnohokrát),předtím jsem měl Kaisera a Cruise,HD mám druhý den,takže soft tam zatím žádný nemám,který by bránil HDčku v otočení obrazovky.Tady je to v příspěvcích stejné jako na každém jinéf foru,kdekdo tady každýho prcá za každou ptákovinu.Nebyl jsem tady pěkně dlouho a vůbec nic se nezměnilo,takže děkuji za radu a opět končím,že jsem se blbec vůbec na něco ptal,každej chytrej jak rádio a stejně nepomůže,prosím o smazání mého tématu a mého profilu,děkuji
tomsoft (2734)|2.10.2009 23:01
jestli je tak težké najít třeba tohle nebo tohle a opravdu mnoho dalšího, tak to pak nemůžu sloužit.
Ale jestli tady už nejsi, tak je to asi jedno.
Všichni Ti chytří jak rádio, to měli taky dva dny, ale nakonec si to třeba našli :)
Já osobně bych se na tohle po dvou dnech nikdy neptal, ale když třeba po 14 dnech bych nenašel řešení, tak pak snad ano. Ono je jednodušší se zeptat, však nějaký chytrý jak rádio mi to řekne, tak co bych se s tím trápil.
:no:
CZTomidlo (20)|2.10.2009 23:09
Zkus použít Gyrator otáčí automaticky dle nastavení nebo pokud chceš otačet ručně tak zkus od Tomsoftu Rotate screen

Gyrator najdeš třeba zde:
http://gyrator.brins0.net/?page=downloads

Rotatescreen od Tomsoftu třeba tady:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/53863/TomSoftRotateSreen.cab_238.65KB.html

To: Tomsoft

Doufám že ti nevadí reup tvého cabu
Zdenek Malinsky (9781)|3.10.2009 19:58
[quote=Jirka K.]Tady je to v příspěvcích stejné jako na každém jinéf foru,kdekdo tady každýho prcá za každou ptákovinu.Nebyl jsem tady pěkně dlouho a vůbec nic se nezměnilo,takže děkuji za radu a opět končím,že jsem se blbec vůbec na něco ptal,každej chytrej jak rádio a stejně nepomůže,prosím o smazání mého tématu a mého profilu,děkuji[/quote]Vůbec se nenech šikanovat. Proč hledat? Vždyť to je přeci naše povinnost, okamžitě poradit. Ale pro příště bude asi lepší obrátit se na jiný server, kde poskytují placenou pomoc a to buď telefonickou, kde za 1 minutu hovorného zaplatíš 26,- Kč nebo si je přímo objednat za hubičku = výjezd 350,- Kč + 500,- Kč za každou započatou konzultační hodinu (vše včetně DPH).