Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IPAQ HX 4700 - Zamrznutí po upgrade software

paxel (3)|30.9.2009 15:47
Caues,
bojuju s upgradem na WM 6,resp. na jakykoli upgrade. Po zvyseni pameti jsem mel jeste nejakou dobu WM 2003, to slapalo jako hodinky. Pak jsem se rozhodl hodit tam WM 6. Pri prvnim nahrani system nabehl a bezel tak cca 10 minut, potom se cely zasekl. Od ty doby jsem vyzkousel spoustu verzi, ale asi to verzi nebude, zkousel jsem i WM 5. Problem je ze vzdycky stejny, kdyz se system nahraje a nasledne se udela clear reset, tak vzdy najede do systemu (zobrazi uvodni obrazovku) a zasekne se, zatim jsem nezpozoroval na cem je to zavisle, ale zasekava se to v ruznych stadiich startu (nekdy ani nenajede na uvodni obrazovku), ne ve stejnem momentu.
Myslel jsem, ze je to verzi softwaru, ale tou to neni (uz jsem jich zkousel asi 8), a hardware predtim bezel taky jako po dratkach, takze tim by to taky nemelo byt.
Uvitam jakykoli posteh (mohlo by to byt verzi ActiveSync)?
Nesli (409)|2.10.2009 13:15
Activesync za to určitě nemůže...

Ale to co popisuješ vypadá velmi záludně :(( Zkus znovu nahodit původní WM 2003 a pak opět upgrade na WM5/6, třeba to pomůže...Případně, nejsou v návodu na upgrade nějaké úpravy typu změna velikosti ext ROM či tak něco, dal. věč, třeba by to chtělo novější bootloader- jakou ti to píše verzi dole na LCD když flashuješ?..děláš vždy po upgradu Hard Reset?
paxel (3)|8.10.2009 10:37
tak jsem to nakonec dal kámošovi, aby to prohřál horkovzdušnou pájkou a náhle to všechno běží, zázrak.