Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zmizela možnost nastavování účtů v pocket outlooku

reditel_ce4you (206)|29.9.2009 22:04
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo obdobnou zkušenost s Pocket outlookem? Mám zařízení HP 214 a zničeho nic nemohu opravit nastavení v již existujících účtech a ani nemohu nový účet založit. Při poklepání na účet se nic nestane a stejně tak i v případě, že klepnu na možnost založení nového účtu. U jste se s tím někdo setkal?

Předem díky!
Nesli (409)|2.10.2009 13:17
Nezkoušel jsi nějaký jiný, alternativní klient na poštu, příp. upgradovat pocket outlook? No určitě bys to fixnul HardResetem, ale chápu, že to není zdaleka ideální rěšení:( ...
reditel_ce4you (206)|3.10.2009 10:20
Diky za radu. Alternativne jsem zkousel skvely Flex mail, ale bohuzel na hp 214 casto pada. Udajne tam je chyba v implementaci pocket outlooku od hp. Nakonec jsem tedy musel udelat hard reset a problemy se samozrejme vyresily. Jen stale nevim cim to bylo zpusobeno. Mam podezreni, ze to zablokoval novy Text maker a nepomohla ani jeho odinstalace...
Zdenek Malinsky (9781)|3.10.2009 17:58
Zkus Qmail

K problému.....těžko říct, kde je chyba. Já používám defaultní Pocket Outlook, protože syncuju s exchange serverem, takže to jaksi nemám jak vyzkoušet.