Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

12. brněnský sraz ce4you :: Brno, 7. října 2009, U měděné pánve NEBUDE!!!

pekro (346)|29.9.2009 11:38
[color=blue]D v a n á c t ý | b r n ě n s k ý | s r a z[/color]

[color=red][h]Konec srazů v Brně!?[/h][/color]
[color=red]Klici (eventuálně samozřejmě i holky) omlouvám se, ale to nemá cenu! Již třetí sraz za sebou je utrpení a nesejde se nás ani pět:-( - není nás ani na mariáš. Jsou pryč doby když jsem pořádal srazy a bylo nás tam více než 30 zaplnili jsme celou hospodu a nebylo kde sednout. Dnes je to až trapné zamluvím stůl pro 20 osob a pak tam sedíme v pěti. Nechám to otevřené na neurčito, pokud bude chtít dělat další srazy tak jsem pro. Setkáme se jednou za rok, vše zařídím, pokecáme, pochlubíme se novinka, zavzpomínáme... .
Věřím, že vám srazy v Brně byli k užitku... Snad se k nim i vrátíme

Nashledanou Pekro
[/color]


[s]Termín dalšího srazu se blíží!!![/s]
Takže dámy a pánové, [color=red]potvrzujte prosím 100% účast a to tak, že mi pošlete soukromou zprávu PeKro. Můžete doplnit i zařízení, které aktuálně používate ať víme na co se můžeme těšit.[/color]
Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace. Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.


[color=blue]osazenstvo: (ti s hvězdičkou potvrdili účast na 100%)[/color]
pekro (HTC Touch HD s Duttys HD WM6.5 R14, Evolve Survivor)*
ŠamotZdeny*
kubisz (treo 750 a ipaq hx2410)
Superbobo75*


3*/4 - stanovuji limit na 25 lidi!!!

[s]navrhnutý termín: (první středa v říjnu 2009)
den: středa 7.10. 2009[/s]
místo: Restaurace U měděné pánve (rezervace PeKro)
začátek: 18:00 h.

Kontakt: U měděné pánve
Zdenek Malinsky (9781)|29.9.2009 17:30
12. brněnský sraz ce4you nebo J e d e n á c t ý | b r n ě n s k ý | s r a z :?:
pekro (346)|30.9.2009 12:38
Opraveno ;-)
Díky
kubisz (1054)|1.10.2009 13:48
Super, uz se tesiiim.

Nenasel by se sim nekdo, kdo ma USB kabel k iPaqum (hx24xx)? Diky.

Kuba
Kato_ce4you (970)|7.10.2009 17:40
Tak jsem si zrovna rikal, ze vyrazim z prace smer sraz, ale jeste preventivne mrknu, jestli se nakonec nezrusil a ono jo. Omlouvam se prevelice, bude se mi po vas styskat, ale asi to opravdu nema cenu hrotit za kazdou cenu. PeKrovi patri veskera cest a pocty a jestli bude tak hodnej a zorganizuje to jednou za rok, tak snad i lidi budou natesenejsi :o)
Ja za sebe hlasoval pro ano, ale mene casto.
kubisz (1054)|7.10.2009 17:44
no a co takhle si zajit na skopek? ja uz sem si udelal volno...kdo i tak prijde? nemusime jit do MP, ale klido nekam bliz do mesta...nebo dal? ozvete se...
Zdenek Malinsky (9781)|7.10.2009 17:49
Holt budete muset jezdit do Prahy :D
Koukám, že to dopadá jako s velkými víkendovými srazy - když byly v Krkonoších a v okolí Prahy či na Vysočině, tak Moraváci řvali, že je to dalako. Tak se udělal v Bzenci a dorazilo tam z Moravy tak 10 % lidí. :((
kubisz (1054)|7.10.2009 17:56
Juuu, to ani nevim, ach jo :-).
ŠamotZdeny (46)|7.10.2009 20:01
Ahoj.Celý den byla v práci divočina,tak jsem nestíhal se podívat na net.V18:45 se přiřítím do Cu pánve,vyběhnu po schodech nahoru.Tam nikdo z CE,žádné telefony/PDA na stole,prostě nic.Sednu do auta,a zklamán jedu domů...Budu muset vyrazit do Prahy. Zdeny
ŠamotZdeny (46)|7.10.2009 20:30
Ahoj.No vidíš,zrovna Tebe Kato jsem pořeboval! Vario je mrtvé,ať žije Vario (III).Tomík zlobí,a Ty by jsi mu dokázal domluvit.Dokonce jsem zjstil,že tam nemám ani Internet Explorer,či jiný prohlížeč.Ještě sedím v Internetcafé u Grandu. Zdeny
osch (1330)|8.10.2009 10:59
Ahj. Kluci. Omlouvám se že jsem se ani neozval. Už cca dva roky jsem z Brna pryč. Z počátku to ještě bylo trošku možné si "na otočku" ve středu do Brna na sraz zajet, ale v současné době už je to o hubu.
Mám pocit, že nízká účast je způsobena ukončením studia mnoha účastníků brněnských srazů. Co pamatuju, tak středa se vybrala právě proto, že študáci jezdili na víkendy domů. To byl i můj případ. Jak jsem už psal. Nestuduji již a musím makat (rozuměj vydělávat). V současné době v Praze (kde taky jinde hledad slušnější práci v dnešní ekonomické situaci).
Brněnské srazy pro mne osobně byly skvělou možností setkat se s vámi. Zkusme se zamyslet nad budoucností. Navrhuji některý víkendový den v odpoledních hodinách. Takový sraz je pak možno pojmout jako výlet. Je sice pravda, že upomínka formou polední sirény skvěle fungovala, ale středě asi už odzvonilo (což dokazují poslední ne/účasti). Měsíční frekvence by možná mohla být zachována, ale to by se už vidělo. Rok je moc. Možná čtvrtročně. Co vy na to?
Všechny vás pozdravuju. Mějte se pěkně a doufám, že se ještě uvidíme. Ondra osch.
Zdenek Malinsky (9781)|8.10.2009 19:13
Mě taky bylo divné, proč to děláte v týdnu :? , když v sobotu by mohli dorazit i přespolní - děti vysadí třeba u Mekáče nebo kina, maminu s platební/kreditní kartou u nějakého nákupního centra/šopink parku :D a sámi se vydají na sraz. V Praze to takto funguje už od listopadu či prosince 2004.
Zdenek Malinsky (9781)|8.10.2009 20:02
Nechci vám vnucovat svůj názor, záleží na vás. Navrhoval bych toto vlákno zamknout a založit nové, kde by se diskutovalo, zda brněnské srazy ano či ne a pokud ano, tak jak často a hlavně v které termíny. Ideální by bylo, kdyby diskutovali hlavně ti, kteří pak na srazy budou chodit. ;)
pekro (346)|9.10.2009 09:00
Myslim si také, že je to rozumné 12 sraz nebyl :-( a tak tema zamykám.
Nad dalším osudem brnenských srazu diskutujte zde