Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO P560 a GSP

fhronek (1)|29.9.2009 00:09
Zdravím všechny nadšence, kteří se sem začtou. Koupil jsem si tohle zařízení, protože jsem chtěl spojit svou zálibu v Geocachingu a navigaci do jednoho zařízení. Poté co jsem doma balíček rozbalil a začal testovat. Začali moje porblémy s GPS modulem. Většina programů, které jsem si stáhnul jej nemohla najít a prostě signál v nich nebyl. (BeeLine, RichesseGPS, MoniGPSPlot, Vito Navigátor, iGO8) Nešlo mi vlastně skoro nic a po mnoha probádaných diskusích jsem se dostal k restartu do továrního nastavení. Po tomto restartu se modul rozchodil a začal nějak pracovat. To nějak znamená, že program dostane dávku dat zobrazí směr atd.... a pak tak deset sekund nic.
Vzal jsem svého starého etrexe zkontroloval, že data přibližně souhlasí (Poloha ve chvíli příjmu), ale pak není 5-10 sec prostě nic a pak se to znovu načte a tak stále dokola. iGo si s tím dovede relativně poradit takže značka vozu skoro věrně kopíruje silnici, ale je s tím problém občas na křižovatkách. Pro Geocaching je to v tuto chvíli nepoužitelné a tak se ptám, jestli nejde frekvence příchodu dat nějak změnit, případně, jestli by jste někdo z vás dovedl tuhle chybu pojmenovat a v tom nějlepším případě mi navrhnout nějaké řešení.

Díky moc