Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Shanim programy pro Win CE 5.0 na notebooku

F_r_e_d (28)|28.9.2009 15:34
Mam nove notebook na kterem jsou Win CE a potrebuju nainstalovat ICQ, skype a nejaky prohlizec.
Ovsem nevim kde sehnat instalacku a jak nainstalovat. Zkousel jsem nejake instalacky stahnout a nainstalovat primo z notebooku, ale nic se mi nechyta.
Prosim o radu.
Zdenek Malinsky (9781)|28.9.2009 16:29
Novy a s Win CE? Co to mas za stroj?
F_r_e_d (28)|28.9.2009 16:39
Jedna se subnotebook za dobrou cenu. net to zvlada v poho, ma to wifi, baterka vydrzi taky slusne, filmy,fotky a mp3 na tom jedou v poho. Jen tam jeste potrebuju narvat ty softy.

7" LCD
250MHZ CPU
128MB RAM
2GB HDD
wifi, lan
3x usb
ctecka SD / MMC
repro, klavka, touchpad...

vaha JEN 0.6kg ;-),
oltcit (1098)|28.9.2009 17:06
[quote=Zdenek Malinsky]Novy a s Win CE? Co to mas za stroj?[/quote]

ano Zdenku,uz sa objavuju netbooky aj s WinCE ,natrafil som na nete na nejake zariadenia,akurat si neviem momentalne spomenut,co to bolo konkretne.

edit: napr.
A k otazke,nuz myslim,ze cez Active sync by to malo ist normalne nainstalovat(len netreba zabudat ze klasicke softy na PDA na tom nepojdu(jestlipak se nepletu):D

F_r_e_d (28)|28.9.2009 17:13
Takze bych musel nejakym zpusobem pripojit ten notas s activesync pres usb a nainstalovat to jak na mda? Pres klasicke usb? Existuje vubec propojovaci kabel s klasickyma USB? Videl jsem to jen pro prenos dat mezi 2PC a ten blby kabel je tak za 400kc.
oltcit (1098)|28.9.2009 17:21
Ja myslim,ze synchronizacny kabel mas k dispozicii,napr. pri tomto zariadeni je v specifikacii uvedeny aj USB port na synchronizaciu[code] * Small on price and very small on size, just 675g
* Ideal for web surfing, email, word processing and spreadsheets
* A perfect travel or business companion with built in Wi-Fi technology...be truly mobile
* 7-inch widescreen LCD screen
* Easy to use Windows CE version 5 operating system
* 128MB memory
* HD card storage up to 32GB
* Window media player
* 4GB SSD (solid state disk) shock proof storage
* SD / SDHC Card reader
* SD Card slot for storage expansion - up to 32gb extra storage
* 2 x USB 2.0 ports for input devices (keyboard, mouse)
* 1 x WIN CE ActiveSync USB port
* Audio connections: Mic In (3.5mm jack) Stereo out (3.5mm jack)
* Touch mouse pad
* Email application
* Office pack - Including SpreadCE Spreadsheet, WordPad, Foxit Pro Adobe reader, Core Video Player
* Support for youtube videos
* 10/100Mbps Ethernet port
* Expand the storage SD Flash Memory (not external hard drives or USB sticks)
* AC adaptor / charger
* Input Voltage: 9Vdc 1.5A
* 12 month warranty[/code]

ono by bolo asi dobre,keby si uviedol,ake zariadenie presne mas;)
F_r_e_d (28)|28.9.2009 17:42
To bude neco obdobneho. Ale oznaceni neni nikde uvedeno, jen nazev - Ebook.
Synchro kabel k tomu prave nebyl
oltcit (1098)|28.9.2009 17:49
To je s tebou tazke :? neuvedies nic poriadne,coho by sa dalo chytit.Je to zariadenie s oznacenim:MN-EB611??? Ale to asi nie,daj link na vyrobcu,ci predajcu..
F_r_e_d (28)|28.9.2009 17:55
Öpravdu neni uvedeno zadne oznaceni notebooku. Specifikace co jsem psal, jen muzu doplnit ze cpu je: AK7802Q216 a system je Win CE 5.00 (build 1400)

link
oltcit (1098)|28.9.2009 18:10
Fuuha,to bude nejaky Made in Garage :D Tu je kazda rada draha,ale z principu,skusaj dostat do zariadenia instalacne CAB subory(pomocou USB,ci cez SD kartu) a tuknutim na ne sa spusti instalacia(mala by sa) Treba ale hladat aplikacie na tento typ zariadeni(pre WinCE).Vela zdaru.
F_r_e_d (28)|28.9.2009 18:20
praveze nejake caby jsem sosl ale pri pokusu o instalaci na CE me to hned vyfakuje s nekompatabilitou
oltcit (1098)|28.9.2009 19:10
daj si vyhladat soft pre WinCE... ja nemam take zariadenie,tak ti neporadim...
napr http://wince.pdatopsoft.com/
F_r_e_d (28)|28.9.2009 19:18
Zkusim no. Jeste jsem objednal USB male male a uvidi se. Ale vzal jsem to z ebay, bo se mi nechce tady platit nekolik stovek za kabel, kdyz z chiny ho mam za 15kc i s postovnym...
Jinak by me jeste zajimalo jestli se da dohrat do tech CE cestina a pripadne do IE kodovani pro cesko.
Zdenek Malinsky (9781)|29.9.2009 16:28
S češtinou netuším, ale hóóódně bych se divil, kdyby byla, protože u PDA se dělá česká lokalizace buď pro každé zařízení a každou ROMku extra nebo rovnou výrobce dělá česká ROM. A když zde není známý výrobce a není určeno pro náš trh....:(