Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkcni dotek na display

Dominiktoreto_ce4you (97)|27.9.2009 16:57
Zdarec panove,
nemel nekdo nejaky problem u displaye?Touch Pro jsem mel zavrene 3 mesice v supliku a vcera jsem ho po tech 3 mesicich nabil a zapnul,vse jede ok ale dotek displaye v zadnem bode.Coz me hodne podivilo jelikoz byl naprosto funkcni.
Napadlo me prehrat soft a stale nic!!!Pokud nekdo vite co by to mohlo byt diky za rady.
Zdenek Malinsky (9781)|27.9.2009 19:25
To jsi kvůli tomu přeflashoval zařízení? Nestačil jen soft reset, popř. hard reset? A nedělá to náhodou fólie?
Pokud nepomohlo ani flashnutí a není to fólií, flashni tam nějakou oficiální ROM a reklamuj.
Dominiktoreto_ce4you (97)|28.9.2009 20:34
No puvodne jsem si to myslel taky ale nepomohlo me ani jedno ani soft,hardreset.
Folii jsem sloupnul a take nic.Takze asi to co jsem si myslel take,reklamace me nemine :-(
To by me ani tak nebolelo jako to ye me to v SPL pise porad SECURITY UNLOCKED a to jsem to vracel dle navodu.Nejak si nejsem jistej co to ma psat na originalu :-(
Dominiktoreto_ce4you (97)|30.9.2009 22:11
Takze v servise me bylo receno "Nadmerny tlak na display" takze za nejaky 3000-3500kc by byla moznost vymeny na moje naklady.
No je to asi 7 tel. co mam s dot. displayem ale tohle jsem jeste nezral panove :-(
Tim me tedy HTC velice negativne prekvapilo!!!!
Zdenek Malinsky (9781)|30.9.2009 23:13
Asi máš v šuplíku, podle nich, moc těžký vzduch. :D Někdy mi ty servisy připadají jako kdysi jedna vládnoucí strana - rozhodne a není skoro dovolání.
Dominiktoreto_ce4you (97)|30.9.2009 23:18
NAPROSTY SOUHLAS!!!
Neni co dodat :-)